Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień relaksują się w Monako. Te zdjęcia pokazują, że kryzys już dawno za nimi

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień pokazali zdjęcia z wakacji. Są w naprawdę pięknym miejscu.

Życie uczuciowe Jakuba Rzeźniczaka jest dość skomplikowane i czasem trudno za nim nadążyć. W czerwcu okazało się, że od kilku miesięcy związany był z uczestniczką "Top Model", Magdaleną Stępień, jednak nie chciał mówić głośno o ich relacji. Para rzadko pokazywało się publicznie, a na języki mediów dopiero trafiła, gdy modelka wyznała, że zerwali. Opowiedziała także ich niełatwą historię miłosną. Finalnie postanowiła dać ukochanemu drugą szansę. Ich rozłąka nie trwała długo, wrócili do siebie i nieustannie pokazują, jak bardzo są szczęśliwi.

ZOBACZ TAKŻE: Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień wrócili do siebie. "Chcemy być razem i to jest najważniejsze"

Jakub Rzeźniczak spędza wakacje z Magdaleną Stępień

Najwyraźniej para uznała, że nie chce ukrywać już związku i zamierzają się nim chwalić w mediach. Nic więc dziwnego, że Instagram i Jakuba i Magdy jest zapełniony wspólnymi zdjęciami z ich urlopu. Para wybrała się do Monako, a na zamieszczonych zdjęciach widzimy, że wolne dni spędzają na łódce lub plaży.

Zdjęcia z wyjazdu pary możecie zobaczyć w naszej galerii.

Najwyraźniej trudne chwile oddzielili grubą kreską i postanowili cieszyć się każdą wspólną chwilą. 

Jakub Rzeźniczak - życie uczuciowe

Jakub Rzeźniczak przez kilka lat związany był z Edytą Zając, jednak ich małżeństwo zakończyło się sporym skandalem. Modelka złożyła papiery rozwodowe tuż po tym, gdy dowiedziała się o zdradzie męża. Owocem romansu piłkarza jest trzyletnia córka Inez. Od tamtej pory piłkarz z dużą ostrożnością podchodził do dzielenia się życiem prywatnym. Wszystko zmienił związek z Magdaleną Stępień.

Zobacz wideo Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień na wakacjach