Małgorzata Rozenek zagra u Patryka Vegi? Paparazzi przyłapali ich na wspólnym spotkaniu. Celebrytka nie wyszła z pustymi rękami

Małgorzata Rozenek i Patryk Vega wybrali się do jednej z warszawskich restauracji. Wszystko wskazuje na to, że spotkają się na planie filmowym.

Małgorzata Rozenek świetnie sprawdza się w roli gospodyni wielu programów telewizyjnych, do czego zresztą wszyscy już zdążyliśmy przywyknąć. Sama zainteresowana nie ukrywa, że chciałaby próbować swoich sił na wielu innych płaszczyznach. Napisała już kilka książek, wystąpiła w reality-show, więc czyżby teraz przyszła pora na zagranie w filmie? O wspólnych planach zawodowych Patryka Vegi i Małgorzaty Rozenek mówiło się już od dawna. Najnowsze zdjęcia wskazują na to, że coś jest na rzeczy.

Małgorzata Rozenek i Patryk Vega na spotkaniu 

Patryk Vega słynie ze swoich niekonwencjonalnych sposobów podczas reżyserowania filmów, a także dobieraniu obsady. W jego "dziełach" zazwyczaj możemy oglądać jego ulubionych aktorów, a także celebrytów amatorów, jak np. Dagmarę Kaźmierską z "Królowych życia". O domniemanej współpracy pomiędzy Małgorzatą Rozenek a Patrykiem Vegą mówiło się już w zeszłe wakacje. Sama zainteresowana już wtedy w rozmowie z Plotkiem przyznała, że coś jest na rzeczy. 

Przypominamy: [TYLKO U NAS] Małgorzata Rozenek zagra w nowym filmie Vegi? Uchyliła rąbka tajemnicy

Plotki nie ucichną, bowiem Patryk Vega i Małgorzata Rozenek wybrali się na spotkanie. Paparazzi przyłapali ich, jak wchodzą do jednej z warszawskich restauracji. Pierwszy pojawił się reżyser, trzymając w ręce fioletowy bukiet kwiatów. Następnie na miejsce przybyła ubrana w biały garnitur celebrytka, której towarzyszył menadżer. Małgosia opuściła knajpę w świetnym nastroju z kwiatami w rękach. Czyżby już niedługo zadebiutuje na planie filmowym? Liczymy na to! Więcej zdjęć Małgorzaty Rozenek i Patryka Vegi zobaczycie w naszej galerii! 

Chcielibyście zobaczyć Małgorzatę Rozenek w filmie Vegi?

Więcej o: