Jarosław Kuźniar w szpitalu. Udostępnił zdjęcie prosto z placówki. "Nie lekceważcie żadnych sygnałów"

Jarosław Kuźniar zamieścił na Twitterze niepokojące zdjęcie ze szpitala. Tym wpisem napędził wszystkim strachu. Pokazał też listę wykonanych badań.

Jarosław Kuźniar funkcjonuje w mediach od niemal 30 lat. Rzadko udostępnia informacje na swój temat, jednak tym razem zrobił wyjątek. Zamieścił zdjęcie ze szpitala i poinformował, że przeszedł rezonans magnetyczny. Tym wyznaniem zaniepokoił fanów - ostatecznie tak poważne badania wykonuje się nie bez powodu.

Jarosław Kuźniar w szpitalu

Prezenter opublikował na Twitterze zdjęcie pustego szpitalnego łóżka. W opisie zdradził, że spędził cały dzień w placówce. Napisał też, że "zadbał o swoje" zdrowie przed kolejnym zawodowym wyzwaniem. 

Z całego długiego dnia w szpitalu zapamiętam najbardziej dwie godziny bez ruchu, w tubie rezonansu magnetycznego z powtarzanym komunikatem nie oddychać. Po 42 latach wreszcie jest czas na przegląd przed nowym zawodowym życiem, bo planuję dla was sporo. Nie lekceważcie żadnych sygnałów - zaalarmował Jarosław Kuźniar na Twitterze.

Na szczęście nic poważnego się nie stało. Kuźniar zrobił kompleksowe badania, aby sprawdzić stan zdrowia. Na instagramowej relacji udostępnił listę badań, które przeszedł w czasie pobytu w szpitalu. Na rozpisce znajdziemy m.in.: pełne badania krwi, konsultacje lekarskie z kardiologiem, próbę wysiłkową, echokardiografię, USG jamy brzusznej, EKG czy RTG klatki piersiowej. A to tylko część pozycji, którymi pochwalił się Kuźniar.

Raz na 42 lata. Sprawdźcie, co w środku, skoro planujecie nowe życie. Wiem, że można nam mówić i mówić. Zawsze mamy coś innego w planach. Niby "może poczekać". Nie powinno. Mnie dopiero zmiana zawodowa dała czas na 12 godzin z lekarzami jednego dnia - dodał na Instagramie.

Internauci chwalili dziennikarza za jego postawę.

Regularne przeglądy techniczne podstawą sprawnego funkcjonowania systemu.
Zdrowia dużo i jak najlepszych wyników!
Badać się! Powinny być obowiązkowe badania na 40 - czytamy w odpowiedzi na tweeta.

W mediach społecznościowych prezenter udostępnia sporo treści. Oprócz zawodowych tematów na jego Instagramie pojawiają się zdjęcia z treningów. Jarosław gra w tenisa i biega, w ten sposób dbając o kondycję fizyczną. 

Kuźniar po czterech latach zrezygnował ze współpracy z Onetem. Rozkręca nową markę i pracuje na pełnych obrotach, dlatego postanowił zadbać o swoje zdrowie. 

Bądź jak Jarek i się zbadaj!

Zobacz wideo Michel Moran trafił do szpitala
Więcej o:
Copyright © Agora SA