Julia Roberts świętuje 18. rocznicę ślubu i wrzuca zdjęcie z mężem. Jak romantycznie!

Julia Roberts opublikowała na Instagramie bardzo osobiste zdjęcie. Tak uczciła 18. rocznicę małżeństwa.

Julia Roberts jako jedna z najpopularniejszych aktorek na świecie może liczyć na spore grono wiernych fanów. Gwieździe zależy więc, by kontakt z nimi był jak najlepszy i utrzymuje z nimi kontakt za pomocą social mediów. Publikuje w sieci wiele treści. W sobotę uczciła na przykład 18. rocznicę małżeństwa i wrzuciła na instagramowe konto zdjęcie z mężem. Pięknie wyglądają!

POLECAMY: Julia Roberts ma anoreksję? Tabloid twierdzi, że waży 39 kg. Na okładce wygląda jak cień człowieka. Porównaliśmy ją z aktualnymi zdjęciami gwiazdy

Zobacz wideo "Pretty Woman" - ten film ma już 30 lat! Dlaczego nie przetrwał próby czasu?

Julia Roberts celebruje 18. rocznicę małżeństwa, całując ukochanego

Na Instagramie Roberts pojawiło się selfie z mężem. Danny Moder z mokrymi włosami lekko uśmiecha się do obiektywu i przyjmuje buziaka w policzek od żony. Widać, że są bardzo szczęśliwi, a związek pielęgnują już od ponad 20 lat. Para poznała się bowiem w 2000 roku na planie filmu "The Mexican" i już dwa lata później była małżeństwem. Ich nowe wspólne zdjęcie z pewnością uciszy wiele plotek, które głosiły, że para przechodzi kryzys.

 

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komplementów i gratulacji.

Jesteście naprawdę wspaniałą parą.
Gratulacje!

Para nie opowiada o swoim życiu prywatnym, ale wspólnych zdjęć w sieci nie brakuje. Zarówno Julia, jak i Danny publikują w sieci fotografie swoich pociech. Wychowują bowiem piętnastoletnich bliźniaków - Hazela i Phinnaeusa - oraz trzynastoletniego Henry'ego.

ZOBACZ TEŻ: Wiktoria Gąsiewska zapozowała na Instagramie bez makijażu. Fani zauważyli, że wygląda jak Julia Roberts. "Sztos dziewczyna"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.