Iwona Pavlović prezentuje letnią opaleniznę. Internauci: Zbyt mocna. Tancerka szybko się wytłumaczyła

Iwona Pavlović pochwaliła się opalenizną, co spotkało się z krytyką internautów. Ich zdaniem przesadziła.

Iwona Pavlović świetnie odnajduje się w mediach społecznościowych. Jurorka wszystkich polskich edycji "Tańca z gwiazdami" chętnie relacjonuje w sieci kulisy swojej pracy, a także życia rodzinnego. Na jej profilu nie brakuje zdjęć z rodzinnych obiadów czy wakacji. Tym razem tancerka zamieściła niewinne selfie, na którym cała na biało prezentuje letnią opaleniznę. Niestety, ta nie każdemu przypadła do gustu. Czyżby "Czarna mamba" tym razem przesadziła?

ZOBACZ TEŻ: Iwona Pavlović pokazała zdjęcie z pierwszym mężem sprzed lat. Przy okazji pokusiła się o noworoczną refleksję

Iwona Pavlović skrytykowana za zbyt mocną opaleniznę

Iwona Pavlović obecnie nie pracuje, więc ma o wiele więcej czasu na odpoczynek. Jurorka od lat cieszy się ciemną opalenizną, toteż wykorzystała ciepłe dni, aby ją utrwalić. Efektem pochwaliła się na Instagramie, publikując selfie w białym komplecie. 

I wchodzę ja cała na biało. Biel u mnie jest na podium, na drugim miejscu, bo czarny kolor to zdecydowanie nr 1. Na szczęście czerń i biel to bardzo zgrany duet, prawda? - czytamy pod postem.

Jak się okazuje, duża opalenizna nie do końca przypadła do gustu jednej z internautek. 

Zbyt mocna opalenizna, zbyt mocna, choć kobieta piękna. 

Na odpowiedź Iwony Pavlović nie trzeba było długo czekać. Tancerka przyznała rację internautce.

Wiem, że nie powinna być tak mocna, ale cóż mogę zrobić. Uwielbiam być opalona. Teraz nie pracuję, więc korzystam. To pozostałości po czasach, kiedy tańczyłam - odpowiedziała.
 

Faktycznie Iwona Pavlović nieco przesadziła?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.