Iwona Pavlović pochwaliła się starym zdjęciem. Internauci zszokowani: "Ma Pani jakiś układ z czasem!"

Iwona Pavlović pokazała zdjęcie z konkursu tanecznego, w którym wzięła udział wiele lata temu. Uwagę zwraca jej fantastyczna figura.

Iwona Pavlović jest z pewnością jedną z najlepszych polskich tancerek. W programie "Taniec z gwiazdami" pełni funkcję najbardziej wymagającego członka jury. Choć nie szczędzi ostrych słów, trzeba przyznać, że prezentuje się znakomicie. Teraz na swoim Instagramie pokazała zdjęcie sprzed lat. Uwagę zwraca fakt, że mimo upływu lat, naprawdę niewiele się zmieniła.

Iwona Pavlović na starych zdjęciach

Tancerka udostępniła post, aby wspomnieć "ostatki". Zdjęcie jakie wrzuciła na swój profil pochodzi z jednego z konkursów tanecznych. Możemy zobaczyć na nim młodą Iwonę w ciemnej, obcisłej sukience, która idealnie pasowała do wizerunku "czarnej mamby". Uwagę zwraca także jej zgrabna figura i nogi.

Kto z Państwa świętował ostatki? Odrobina tanecznych wspomnień ode mnie - podpisała zdjęcie.
 

Post skomentowali fani tancerki i nie zabrakło słów zachwytu.

Pani Iwono, ma Pani ewidentne jakiś układ z czasem.
Cudowne nogi.
Prosimy o więcej takich pięknych wspomnień - piszą.

Iwona Pavlović mimo wieku zachwyca nie tylko figurą, ale i wyczuciem stylu. Podczas odcinków "Tańca z Gwiazdami" wielokrotnie mogliśmy podziwiać jej unikatowy styl. Jedna z jej najlepszych kreacji to zdecydowania ta, w której pokazała się podczas finału 11. edycji programu. Czerwona suknia, którą wybrała, idealnie podkreślała jej kształty. Tancerka wiele razy utwierdziła nas w przekonaniu, że jej wyczucie stylu jest wręcz fenomenalne.

Zobacz wideo Taniec z Gwiazdami - Iwona Pavlović o Justynie Żyle

Podobnie jest z jej umiejętnościami tanecznymi, które również mimo upływu lat nadal są takie same. O tym również mogliśmy przekonać się, oglądając tanecznego show Polsatu. Przypomnijmy, że w jednym odcinków zatańczyła z Rafałem Maserakiem.

BO