Joanna Przetakiewicz zrobiła dla fanów wirtualny spacer po warszawskich włościach. Wystrój jej wnętrz powala

Joanna Przetakiewicz pokazała, jak mieszka. Wystrój jej salonu i kuchni robi ogromne wrażenie. Jest naprawdę luksusowo.

Joanna Przetakiewicz swoje życie prywatne dzieli na dwa domy. Jeden ma w Warszawie, drugi w Londynie. Chętnie też je pokazuje i stąd właśnie wiemy, że mają piękne wnętrza. Teraz dla internautów zamieściła wirtualny spacer po jej warszawskich włościach. W nagranym filmiku opublikowanym na InstaStory mogliśmy zobaczyć kuchnię, salon i patio. Wystrój robi naprawdę ogromne wrażenie.

Joanna Przetakiewicz pokazuje, jak mieszka

Na zamieszczonym filmiku możemy zobaczyć, że projektantka bardzo lubi odważne kolory połączone z tradycyjną bielą i czernią. Jej wnętrza przepełnione są także złotem. W kuchni największą uwagę przykuwa podłoga w szachownice. Salon natomiast pełen jest wyraźnych kolorów takich jak czerwień, żółty czy zieleń, które znajdziemy nie tylko na dodatkach, ale i meblach. Uwagę także zwraca fakt, że Przetakiewicz ma pełno ściętych bukietów w pięknych wazon. W domu projektantki jest również specjalne miejsce na relaks czy odpoczynek przed kominkiem.

Zobaczcie jak w Warszawie mieszka Joanna Przetakiewicz:

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz pokazała swój dom

Jak wam się podoba?

Joanna Przetakiewicz domy

Joanna Przetakiewicz wierna jest swojemu stylowi nawet w drugim mieszkaniu, które znajduję się w Londynie. Tam również zdecydowała się na połączenie klasycznych kolorów, jakimi są czerń i biel z kolorowymi dodatkami. W jej londyńskim mieszkaniu, podobnie jak w tym warszawskim, znajdziemy masę kwiatów i złotych dodatków. Całość możecie zobaczyć TUTAJ.

Więcej o: