Aleksandra Kwaśniewska wspomina wakacyjny wyjazd z mężem. Co za miny! "Tak wyglądamy, gdy chcemy być seksi"

Aleksandra Kwaśniewcska opublikowała na Instagramie zdjęcie z wakacji. Zapozowała do niego z mężem. Fotografia rozbawiła fanów.

Aleksandra Kwaśniewska, podobnie jak większość z nas, ma już chyba dość izolacji. Córka byłego prezydenta Polski dołączyła do koleżanek z show-biznesu, które wspominają w sieci wakacyjne wyjazdy. Ola zapozowała do zdjęcia z Kubą Badachem. Internauci patrzą na ich miny.

Zobacz wideo Najgorętsze śluby gwiazd. To o nich mówiła cała Polska. Pamiętacie?

Aleksandra Kwaśniewska na wakacyjnym zdjęciem z mężem, Kubą Badachem

Na Instagramie Kwaśniewskiej pojawiła się wspólna fotografia jej i męża. Para została uchwycona na zdjęciu przez szwagra podczas przejścia prawdopodobnie w londyńskim metrze. Ola pochwaliła się zgrabnymi nogami, jednak fani patrzą na minę jej i męża. 

Pan Kuba przypomina mi trochę Profesora z serialu "Dom z Papieru".

Najlepsi!

A kto to zdjęcie robił, że Wy tacy wystraszeni?

Na ostatni komentarz Ola odpowiedziała.

Szwagier robił, ale my się go nie boimy. Tak wyglądamy, gdy chcemy być seksi!

 

Kwaśniewska konsekwentnie post opatrzyła jedynie hasztagami.

#szaleńczoatrakcyjnezdjęciebezzwiązku #ajednakinformujące #żenaWasząprośbę #wrzucamnagóręhistorieokołozakupowe #znaczydowyróżnionych #abyściemogłydotegowracać #wchwilachzwątpienia #enjoy

Poprosimy o więcej takich zdjęć!

Aleksandra Kwaśniewska - życie prywatne

Aleksandra Kwaśniewska budziła w latach 1995-2005 spore zainteresowanie. Jako córka prezydenta była na świeczniku, a wiosną 2006 roku została zaproszona nawet do "Tańca z gwiazdami". W parze z Rafałem Maserakiem poradziła sobie świetnie. Zajęła drugie miejsce, przegrywając w finale z Rafałem Mroczkiem i Anetą Piotrowską. Cztery lata później poznała Kubę Badacha, za którego wyszła za mąż w 2012 roku. Dziś są szczęśliwym małżeństwem, które nie opowiada o życiu prywatnym.