Gwyneth Paltrow wrzuciła do sieci zdjęcie córki. Apple skończyła 16 lat i jest przepiękna. Kariera modelki gwarantowana

Gwyneth Paltrow opublikowała na Instagramie zdjęcie szesnastoletniej córki. Apple wyrosła na prawdziwą piękność. Mimo izolacji znajomi wpadli z prezentami i balonami.

Gwyneth Paltrow jest szczęśliwą matką dwojga dzieci. W 2004 roku na świat przyszła córka, Apple, a dwa lata później syn, Moses. Oboje są owocem miłości aktorki i wokalisty zespołu Coldplay, Chrisa Martina. 14 maja córka gwiazdorskiej pary skończyła 16 lat. Dumna mama opublikowała w sieci jej aktualne zdjęcie, a znajomi przybyli na przyjęcie urodzinowe do willi położonej w Los Angeles. Nastolatka jest śliczna!

Zobacz wideo Aneta Zając świętuje urodziny synów

Gwyneth Paltrow składa publicznie życzenia szesnastoletniej córce

Aktorka opublikowała na Instagramie nowy post, którego gwiazdą jest Apple. Solenizantka pozuje do zdjęcia w kwiecistej sukience.

Nie mogę uwierzyć, że piszę te słowa, ale moja ukochana szczęśliwa słodka szesnastolatko. Jesteś światłem mego serca, czystą radością. Jesteś niesamowicie inteligentna i masz najlepsze, wyjątkowo sarkastyczne, najbardziej błyskotliwe poczucie humoru. Kocham bycie Twoją mamą. Uwielbiam nasze wieczorne czaty, kiedy mogę naprawdę zrozumieć, co Ci chodzi po głowie - napisała Gwyneth.

Gwiazda dodała, że Apple jest bardzo ambitną nastolatką i dąży do wyznaczonego celu.

Ciężko pracujesz, aby uzyskać wszystko, co chcesz osiągnąć, masz w sobie godną podziwu odpowiedzialność i wytrwałość. Mam cholerne szczęście być Twoją matką - pięknej, życzliwej, młodej kobiety. Dziękuję za wybranie mnie.

Powiemy to jeszcze raz, szesnastolatka jest prześliczna, ale cóż się dziwić, w końcu Gwyneth jest piękną kobietą, a Chris przystojnym mężczyzną.

ZOBACZ TEŻ: Gwyneth Paltrow i Brad Pitt byli kiedyś parą. W wywiadzie wyznała, co łączy ją z eks. Jaka jest prywatnie? Na pytanie odpowiedział jej mąż