Gwyneth Paltrow i Brad Pitt byli kiedyś parą. W wywiadzie wyznała, co łączy ją z eks. Jaka jest prywatnie? Na pytanie odpowiedział jej mąż

Gwyneth Paltrow udzieliła obszernego wywiadu amerykańskiemu "Harper's Bazaar". Wyznała w nim m.in. że kończy karierę aktorską. Nie zabrakło też ciekawych słów na temat jej życia prywatnego.

Gwyneth Paltrow to pierwsza gwiazdorska liga Hollywood. 47-letnia aktorka zagrała w dziesiątkach filmów, w tym w takich hitach jak "Siedem", "Iron Man" czy "Zakochany Szekspir". Na koncie zawodowym ma Oscara, na prywatnym dwóch mężów i dwójkę dzieci. Aktorka w wywiadzie dla "Harper's Bazaar" opowiedziała o tym, jak wygląda jej życie. O tym, jaka jest prywatnie, opowiedzieli z kolei jej bliscy.

Trudne życie gwiazdy

Paltrow przyznała, że sława przeszkadza jej w życiu. Ponieważ jest rozpoznawana na całym świecie, ludzie mają o niej wyobrażenia, nie zdarza się jej praktycznie, by ktoś traktował ją "normalnie". Jak przyznała, mierzy się z oczekiwaniami wobec siebie, wie, że na wiele zachowań nie może sobie pozwolić. W rozmowie z dziennikarzem przywołała słowa swojego 13-letniego syna, Mosesa.

Moje dzieci doskonale rozumieją, czym jest sława. Mój syn spędził kiedyś cały dzień z rodziną swojego przyjaciela. Kiedy wrócił, powiedział: Mamo, ludzie zachowują się zupełnie inaczej, kiedy jesteś obok. Sława jest dziwna.

"Dziwne" może wydawać się także drugie małżeństwo aktorki, która jeszcze rok po ślubie zapewniała, że jej metodą na dobry związek są oddzielne mieszkania (w przypadku Gwyneth i jej małżonka, wziętego producenta, w grę wchodzą raczej rezydencje). W rozmowie z magazynem obwieściła, że owszem, mieszka już z mężem, ale wcale nie chciała zmieniać poprzedniego stanu i uważa go za błogosławieństwo.

Nasze życie seksualne już się skończyło - śmieje się Paltrow. - Obserwowanie, jak działa na nas nie mieszkanie razem było inspirujące. Moja przyjaciółka przyznała, że taka relacja to jej największe marzenie. To niesamowicie pomaga zachować tajemnicę, ale też własne życie. Nadal próbuje utrzymać te wartości, choć mamy już wspólny dom.
 

Gwyneth Paltrow i mężczyźni jej życia

Paltrow obecnego męża, Brada Falchuka, poznała 10 lat temu na planie serialu "Glee", w którym gościnnie wystąpiła. Parą zostali kilka lat później, a ślub wzięli w 2018 roku. Falchuk nie może się nachwalić żony. Wyznał, że oczarowała go, już kiedy pierwszy raz zobaczył ją na planie. Wrażenie zrobiła na nim nie tylko jej osobowość i uroda, ale także ilość wspólnych tematów i podobne doświadczenia.

Istnieje "publiczna" Gwyneth i mnóstwo wyobrażeń, na temat tego, jaka jest. Prywatna Gwyneth jest jeszcze cudowniejsza, wszystkie jej zalety są mocniejsze. Wciąż nie mogę uwierzyć, że jestem jej mężem. Jej ciekawość świata, fakt, że nikogo nie ocenia i ciągłe pragnienie rozwoju nie przestają robić na mnie wrażenia.

Aktorka utrzymuje doskonałe stosunki ze swoim byłym mężem, Chrisem Martinem. Wielokrotnie wypowiadała się ciepło także o jego partnerce, Dakocie Johnson. Pary są tak zaprzyjaźnione, że spędzili wspólne wakacje, a zdjęcia paparazzi zaskoczyły opinię publiczną. Przyjaźń z eks-mężem i jego dziewczyną? Takie rzeczy się nie zdarzają, ale Gwyneth zapewnia, że teraz ona i Chris dogadują się naprawdę świetnie.

W wywiadzie dla "Harper's Bazaar" Patrow wyznała, że dobre relacje ma także z innym byłym - Bradem Pittem.

Mój były chłopak z liceum, Tony Woods, to nadal jeden z moich najbliższych przyjaciół. Przyjaźnię się też z Bradem Pittem. Nie mam mu nic do zarzucenia.
 

Gwiazda rezygnuje z kariery aktorskiej, ma zamiar skupić się na swojej firmie i projektach producenckich. Dzięki filmom, w których zagrała i tak zapamiętamy ją na długo. 

Brad Pitt i Gwyneth Paltrow byli parą tak dawno temu, że mało kto o tym pamięta. Ale zapomnianych (a ciekawych) związków jest więcej:

Zobacz wideo

jm