Paulina Sykut-Jeżyna zmyła swój perfekcyjny makijaż i wsiadła na rower, który stoi na balkonie. "Śliczności"

Paulina Sykut-Jeżyna wrzuciła do sieci zdjęcie bez makijażu. Stwierdziła, że nie warto malować się, skoro zaraz spoci się podczas jazdy na rowerze i cały podkład spłynie po twarzy.

Od kilku już lat Paulina Sykut-Jeżyna należy do grona najbardziej zapracowanych gwiazd w polskim show-biznesie. Nowa rzeczywistość, jaka nastała miesiąc temu, musiała mocno ją zdziwić. Zawieszony został "Taniec z Gwiazdami" i zdarza się, że pogodę prezenterka zapowiada ze swojego domu. W jej przypadku nie ma jednak czasu na nudę. Paulina zajmuje się córką i stale trenuje na maszynach, które postawiła na balkonie. W czwartek chwaląc się, że jeździ na rowerku, pokazała się bez makijażu.

Zobacz wideo Julia Wieniawa i Paulina Sykut-Jeżyna ćwiczą jogę w domuMyFitness

Paulina Sykut-Jeżyna bez makijażu 

Prowadząca taneczny program Polsatu wrzuciła na instagramowy profil zdjęcie w naturalnej wersji. Nas ujęcie zaskoczyło, ponieważ Paulina bardzo rzadko pozuje bez makijażu. 

Jazda balkonowa. Co robicie na swoich balkonach? Miłego dnia - podpisała nowe selfie.
 

Fani ochoczo odpowiadali na zadane przez gwiazdę pytanie i dzielili się z nią swoimi pomysłami, jak spędzać wolny czas w domu. 

Jemy obiady i rozstawiamy namiot dla syna.
Balkon posprzątałam w sobotę.Teraz to głównie pranie mam.
W ogródku rower stacjonarny i jazda.
Robimy to samo, tylko mniej spektakularnie.

Nie brakowało również komplementów pod adresem samej Sykut-Jeżyny.

Rewelacyjna!
Piękności!
Super wyglądasz!

Cóż, choćbyśmy nie chcieli zbytnio słodzić, w tym przypadku się nie da. Paulina to piękna kobieta i wygląda świetnie zarówno w makijażu, jak i bez niego. Kto wie, może teraz będzie częściej wrzucać takie zdjęcia? Czekamy!

ZOBACZ TEŻ: Dziś mija 15 lat od premiery "Tańca z Gwiazdami". Z tej okazji Rafał Maserak pokazał stare zdjęcie. Jak zmienili się inni tancerze z programu?