Najpierw pokłóciła się z internautami, później usunęła konto. Danuta Martyniuk nie wytrzymała

W ostatnim czasie głośniej niż o Zenku Martyniuku jest o jego żonie, Danucie. Wszystko przez to, że publicznie stanęła w obronie jedynaka, Daniela. Teraz zdecydowała się także na poważny krok.

W piątek zapadła decyzja sądu dotycząca przyszłości Daniela M., który złamał zasady kwarantanny. Mężczyzna niedawno wrócił z Holandii i Niemiec w związku z czym musiał poddać się izolacji. Nie dostosował się jednak do jej zasad i policjanci przyłapali go na tym, że wyszedł na zewnątrz. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Białostocki sąd zdecydował, że trafi do aresztu na cztery tygodnie. W obronie syna stanęła matka, Danuta Martyniuk.

Zobacz wideo Zenek Martyniuk o swojej rodzinie

Danuta Martyniuk usunęła konto na Faceboooku

Żona Zenka Martyniuka włączyła się w dyskusję pod jednym z postów na Facebooku, gdzie informowano o zatrzymaniu jej syna. Największym echem odbiło się zwłaszcza to dobitne zdanie:

Pozamykajcie te mordy - brzmiało.

Dodała też, że Daniel nie mógł zarażać innych osób, gdyż test na zarażenie, jaki wykonał, wyszedł negatywny. Więcej przeczytacie o tym TUTAJ. Teraz okazuje się, że prawdopodobnie usunęła swoje konto na Facebooku, gdyż nie pojawia się ono po wpisaniu w wyszukiwarkę. Być może żona gwiazdy disco polo miała dosyć krytyki, z jaką musiała się zmierzyć. Każdy jej wpis w obronie syna był szeroko komentowany, a internauci czepiali się nie tylko Daniela, lecz także jego rodziców. Niektórzy uważali, że jego zachowanie wynika z metod wychowawczych, jakie stosowali wobec niego.

Zobacz też:  Syn Zenka Martyniuka najpierw żądał rozwodu z Eweliną, teraz żałuje swoich słów. "Alkohol namieszał mi w głowie"

Jak na razie spokój zachowuje Zenek Martyniuk, który stara się nie komentować zachowania swoich bliskich. Myślicie, że pani Danuta jeszcze powróci do mediów społecznościowych?

Więcej o:
Komentarze (39)
Danuta Martyniuk najpierw pokłóciła się z internautami, później usunęła konto. Nie wytrzymała
Zaloguj się
 • Zygfryd Mamut

  Oceniono 23 razy 19

  Do kicia tego synusia króla tandety i beztalencia.
  Może wreszcie tam nauczy się życia.

 • carolina_reaper

  Oceniono 22 razy 18

  Kiedy zniknie z przestrzeni medialnej bedzie najlepiej, ona, jej maz i ich syn

 • fernando51

  Oceniono 11 razy 11

  Tak to jest, kiedy z kmiota staje się pan. Słoma z butów Martyniukowi wyłazi, a mądrzy się w mediach jakby wszystkie rozumy pozjadał.

 • julietwhiskey

  Oceniono 11 razy 11

  Cóż, "nowe" elity tak mają, że muszą nabrać ogłady biorąc przykład z tych starszych. Ta Pani bierze przykład z " inteligenta" z Żoliborza ( przepraszam mój ukochany Żoliborz!)

 • barakuda62

  Oceniono 10 razy 10

  Myślicie, że pani Danuta jeszcze powróci do mediów społecznościowych?
  .......................
  A nad czym tu myśleć?
  To powinno każdemu zwisać i powiewać czy to babsko gdziekolwiek powróci.

 • somtam

  Oceniono 14 razy 10

  Dziwny dla mnie ich świat. Na face ma kobita wypisana tępotę . Synek , ona i muzyka jej męża to Nierozerwalna całość .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX