Syn Zenka Martyniuka trafi na miesiąc do aresztu. Zapadła decyzja sądu

Zapadła decyzja sądu w sprawie Daniela M., który złamał zasady kwarantanny. Mężczyzna spędzi cztery tygodnie w areszcie.

Syn Zenka Martyniuka niedawno wrócił z Holandii i Niemiec. W związku z tym został skierowany na przymusową kwarantannę. Jednak Daniel M. nie przejął się odgórnymi zaleceniami i mimo zakazu przebywał poza domem. Musiała interweniować policja, a sprawa rozwinęła się dynamicznie. Decyzją sądu Daniel M. został aresztowany.

Zobacz wideo Daniel M. odpowiada na pytania internautów

Syn Zenka Martyniuka aresztowany

Kilka dni temu policjanci przyjechali pod dom syna Martyniuka, żeby sprawdzić, czy zastosował się do przepisów obowiązujących w czasie epidemii i przestrzega obowiązkowej kwarantanny. Jak informował ''Fakt'' Daniel M. miał powiedzieć, że nie może w tej chwili rozmawiać, bo bierze prysznic. Chwilę później policjanci zauważyli, jak wbiega po schodach do mieszkania. 

Syn Martyniuka nie przyjął mandatu, dlatego policjanci skierowali sprawę do sądu. Mimo to Daniel M. nadal był widywany poza mieszkaniem i poruszał się samochodem po mieście. Mężczyzna szybko poniósł konsekwencje swojego nieodpowiedzialnego zachowania.

Prokuratura w Białymstoku postawiła mężczyźnie zarzuty dotyczące łamania sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Prokurator wnioskował o trzy miesiące pozbawienia wolności.

Jak informuje ''Fakt'' Sąd Rejonowy w Białymstoku zdecydował, że Daniel M. zostanie zatrzymany w areszcie na cztery tygodnie. Ponadto grozi mu do pięciu lat całkowitego pozbawienia wolności. To jednak nie koniec - mężczyzna został ukarany ośmioma mandatami po 500 złotych za niestosowanie się do przepisów prawa, a inspektor sanitarny nałożył na niego karę 10 tys. za łamanie kwarantanny.

KK

Więcej o:
Komentarze (108)
Syn Zenka Martyniuka trafi na miesiąc do aresztu. Zapadła decyzja sądu
Zaloguj się
 • kowalskyy49

  Oceniono 34 razy 32

  To jest właśnie nowa elita wylansowana przez TVPiS.

 • punter

  Oceniono 28 razy 28

  Stary Martyniuk wreszcie się dowie, że może bachorowi kupić Merca ale wychował go jak ostatniego lumpa.

 • lkolesio

  Oceniono 21 razy 21

  A za narkotyki to mu odwieszą czy nie ? Tata ma kupę kasy więc w państwie pis degenerat jest bezkarny.

 • niktwazny126

  Oceniono 20 razy 20

  Ale jak to, prezydent jeszcze nie ułaskawił?

 • 0roman0

  Oceniono 18 razy 18

  Nadmiar kasy przy niedoborze IQ często prowadzi do takich sytuacji.

 • uva

  Oceniono 16 razy 16

  Typowy przykład polskiego kołtuna, czyli nadzianego wsiura, który uważa, że mu wszystko wolno, bo ma pieniądze.

 • onten

  Oceniono 15 razy 15

  tatuś juz jedzie z walizką pieniędzy do aresztu, bęa go tam traktowac po królewsku, żarcie prosto z restauracji na srebnych półmiskach, przepustki raz w tygodniu na weekend, odwiedziny każdego dnia. Na jego celę przerobiono pókój dyrektora aresztu, własny prysznic,osobne wejscie. klawisze mają mu się nisko kłaniać.
  A wy szaraczki?
  maski na gębę i do roboty pieszo na szóstą za 2500 brutto

 • aqua7x

  Oceniono 14 razy 14

  czarny chleb... czarna kawa... opetani samotnoscia.... ;-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX