Małgorzata Socha pozdrawia z domowych pieleszy. Teraz każdy może wyglądać jak ona. "Home fashion" gwiazdy wygląda znajomo

Małgorzata Socha porzuciała szpilki na rzecz klapek. Wcale jej się nie dziwimy.

Małgorzata Socha przestrzega zaleceń lekarzy i popiera akcję #ZostańWDomu. Już od kilku tygodni aktorka izoluje się wraz z najbliższymi w czterech ścianach. Dzięki temu fani gwiazdy mogą nieco podejrzeć, jak wygląda jej życie w domowym zaciszu. Tym razem Socha pochwaliła się zdjęciem, które z pewnością rozbawi i zaskoczy jej obserwatorów. Co więcej, jesteśmy pewni, że wiele osób może obecnie utożsamiać się z aktorką.

Małgorzata Socha: Był taki moment, że zastanawiałam się nad zmianą zawodu:

Zobacz wideo

Małgorzata Socha w domowych pieleszach

Dzięki rolom w najpopularniejszych serialach ("Na Wspólnej", "Przyjaciółki") Małgorzata Socha doczekała się statusu gwiazdy, o czym świadczy chociażby zawrotna liczba obserwujących jej profil na Instagramie - ponad 800 tysięcy osób. Aktorka jest również muzą projektantów mody, dzięki czemu może liczyć na ich najnowsze kreacje. Zgodzicie się chyba z nami, że styl Sochy można opisać jako "elegancki i kobiecy". Okazuje się jednak, że podczas izolacji w domu nawet ona zrezygnowała ze szpilek i szykownych strojów.

Ostatnio Socha wrzuciła na swoją relację InstaStories nagranie, na którym widzimy ją w leginsach, grubych skarpetach i klapkach. Czy ten zestaw tylko nam wydaje się być bardzo znajomy?

Małgorzata Socha w domowych pieleszachMałgorzata Socha w domowych pieleszach Instagram/malgosia_socha

Jak widać, Małgosia Socha zdążyła przyzwyczaić się już do siedzenia w domu. Jedno jest pewne, ma teraz o wiele więcej czasu dla swoich pociech. Ostatnio pochwaliła się nawet na Instagramie, jak bawi się z dziećmi.