Małgorzata Socha pokazała, jak bawi się z dziećmi w domu. Komentuje Natalia Kukulska: Mamy podobny schron z Laurką

Jak zabawić dzieci, jednocześnie je czegoś ucząc? Sposób na to znalazła Małgorzata Socha, która na Instagramie pochwaliła się "wieczornym czytaniem" z pociechami. Jednak to nie książki zwróciły największą uwagę internautów. Zdjęcie skomentowała nawet Natalia Kukulska!

Małgorzata Socha od kilku lat spełnia się w roli matki trojga dzieci. Aktorka uwielbia spędzać czas ze swoimi pociechami, czym często chwali się w mediach społecznościowych. Ostatnio pokazała stworzone przez nich urocze rysunki, które zawładnęły sercami użytkowników Instagrama. Tym razem popularna mama zdradziła sekret, w jaki sposób potrafi przyciągnąć zabawą uwagę dzieci, jednocześnie przekazując im niezbędną wiedzę. Idealnym sposobem na to są książki i rodzinne czytanie bajek, czyli czynność, która pozytywnie wpływa na rozwój malucha i którą Socha włączyła do codzienności już dawno. Jednak fani kobiety zainteresowali się widocznym w tle podświetlanym lampkami namiotem. Natalia Kukulska skomentowała fotografię Sochy, twierdząc, że ma podobny gadżet.

Zobacz wideo pCzyżby Małgorzata Socha rozpieszczała swoje dzieci? Opowiada, jakie prezenty dla nich szykuje.

Małgosia Socha czyta dzieciom w namiocie

Chyba każdy rodzic zgodzi się z tezą naukowców, mówiącą o tym, że wieczorne czytanie pobudza mózg dzieci, poszerza wyobraźnię i wzmacnia ich kreatywność. Doskonale o tym wie Małgorzata Socha, która zdążyła już przyzwyczaić swoje pociechy do oddawania się lekturze. Dowodem na to ma być zdjęcie, które aktorka umieściła na Instagramie. 

Wieczorne czytanie w naszej bazie - napisała.

Właśnie wspomniana w cytacie "baza" zrobiła na nas największe wrażenie. Internauci w komentarzach z chęcią wspominali, że tipi jest świetną alternatywą dla standardowego namiotu. Podświetlony lampkami nie tylko pełni funkcję idealnego miejsca do zabaw, ale również staje się ozdobą wnętrza. 

 

Okazuje się, że niemalże identyczne upodobania mają wszystkie dzieci, a między innymi córeczka Natalii Kukulskiej. Wokalistka razem z Laurą również uwielbia spędzać czas w domowej "bazie". 

Mamy podobny schron z Laurką - skomentowała Kukulska. 

A Wy czym potraficie zainteresować swoje pociechy podczas siedzenia w domu?

BWO