Krzysztof Kowalewski ma poważne problemy zdrowotne. "Było bardzo źle"

Krzysztof Kowalewski w poważnym stanie przebywa w szpitalu. Dopiero teraz ta wiadomość trafiła do mediów. O szczegółach stanu zdrowia aktora opowiedział jego przyjaciel.

Krzysztof Kowalewski trafił kilka tygodni temu do szpitala. Tę niepokojącą informację wyjawił w rozmowie z "Na Żywo" znajomy artysty. Okazało się, że przyczyną były problemy z sercem. Na szczęście stan aktora znacznie się poprawił, choć informator nie ukrywa, że sytuacja była poważna. 

Zobacz wideo Po tych rolach mieli traumę. Zobaczcie nasze wideo.

Krzysztof Kowalewski trafił do szpitala

Serce Krzysia po raz kolejny zastrajkowało. Już jest lepiej, ale było bardzo źle.

Nie była to jednak jego pierwsza, związana z problemami z układem krążenia, hospitalizacja. Cztery lata temu aktor również trafił pod opiekę lekarzy. Jak wyjawił wtedy znajomy Krzysztofa Kowalewskiego, serce artysty nie radzi sobie z jego nadwagą:

Krzysztof ma poważne problemy z układem krążenia. Wszystko przez tuszę, której mimo starań nie jest w stanie zredukować. Jego serce nie radzi sobie z takim obciążeniem - wyznał w "Na Żywo" znajomy aktora.

Jak widać aktor od pewnego czasu nie cieszy się dobrym zdrowiem. Jest to oczywiście związane także z wiekiem - artysta ma już 83 lata. Sytuacji nie poprawia wcale fakt zbędnych kilogramów, przez które Kowalewski ma również problemy ze stawami biodrowymi. Mamy nadzieję, że pomimo trudnej sytuacji, w jakiej obecnie znalazła się polska służba zdrowia, aktor ma zapewnioną odpowiednią opiekę. Przy Krzysztofie Kowalewskim czuwa żona Agnieszka i córka Gabriela.

Kim jest Krzysztof Kowalewski?

Krzysztof Kowalewski jest polskim aktorem, przez szeroką widownię znany głównie z produkcji komediowych. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie w 1960 roku. W tym samym roku zadebiutował w ogromnym, jak na tamte czasy, widowisku filmowym - "Krzyżakach" Aleksandra Forda. W swojej karierze Kowalewski współpracował z takimi reżyserami, jak Stanisław Bareja czy Janusz Morgenstern. Pojawił się w takich filmach jak m.in. "Miś", gdzie wcielił się w postać Jana Hochwandera oraz w "Ogniem i mieczem", w którym to zagrał Jana Zagłobę. W latach 2003-2008 pojawiał się w serialu "Daleko od noszy" jako ordynator Zygmunt Łubicz.

PJA, AW

Więcej o:
Komentarze (55)
Krzysztof Kowalewski trafił do szpitala w bardzo złym stanie. Znamy powód hospitalizacji. "Było bardzo źle"
Zaloguj się
 • jala57

  Oceniono 25 razy 21

  Mam nadzieje, ze gajowy Marucha i pani Eliza nie wykorzystuja sytuacji...

 • dmarch1

  Oceniono 23 razy 21

  Aktor LEGENDA ! Zycze Panu zdrowia !!!

 • bartek_7777

  Oceniono 23 razy 19

  Zaje.b.iście, że trzeba tłumaczyć kim jest Pan Krzysztof Kowalewski. Chyba, że rydaktor sam nie wiedział i googlował :)

 • szimeon33

  Oceniono 22 razy 18

  Bezsensu jest tłumaczyć kim jest Pan Krzysztof Kowalewski. Aktor z dużej litery. Takich aktorów-komików Polska długo mieć nie będzie! Zdrowia Panie Krzysiu!

 • ulg53

  Oceniono 17 razy 17

  Kim jest Krzysztof Kowalewski? Gwiazdą! Nie Janachowskie, Rusiny, Majdany, Wendzikowskie i cała ta banda. One są nikim. Gwiazdą jest m.in. Kowalewski. Zdrowia, Panie Krzysztofie.

 • czekam_nad_rzeka

  Oceniono 17 razy 17

  Genialny jako zbój Sarka-Farka w "Igraszkach z diabłem"

 • rezun-one

  Oceniono 17 razy 15

  Kochany Panie Krzysztofie, miałem podobne problemy do zatrzymania akcji serca włącznie, jakoś przeżyłem. Jedna rada, odstaw Pan żonę i córkę . To znaczy niech przychodzą i pocieszają ale niech nie przynoszą niczego do jedzonka.Ja na szpitalnym jedzonku "zjechałem" 40 kg. Żyłem na actimelkach i owocach, męczyłem się jak diabli. Wszystkiego najlepszego Panie Krzysztofie, zdrówka i wielu jeszcze wspaniałych ról.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX