Beata Kozidrak apeluje do fanów w sprawie koronawirusa. Powinno się myć ręce w rytm jej piosenki. To nowy hit internetu!

Beata Kozidrak pokazuje na Instagramie, jak myć ręce, przy okazji śpiewając swój utwór. To jej odpowiedź na #beatachallenge, który od kilku dni krąży po sieci.

Od kilku dni w Polsce można wyczuć napiętą atmosferę w związku z koronawirusem. Z dnia na dzień rośnie liczba chorych, a władze myślą o zamykaniu szkół w celu ograniczenia epidemii. Nie jest jednak tajemnicą, że jedną z metod profilaktyki przed chorobą jest regularne i dokładne mycie rąk przez 30 sekund. Jak to dokładnie wyliczyć? Okazuje się, że... śpiewając hit Beaty Kozidrak!

Zobacz też: 59-letnia Beata Kozidrak przeszła na restrykcyjną dietę. Znamy powód. Wcale nie chodzi o sylwetkę

Zobacz wideo Beata Kozidrak myje ręce, śpiewając swój utwór

Beata Kozidrak pokazuje, jak myć ręce

Kilka dni temu w sieci pojawiła się instrukcja, która wyjaśnia, w jaki sposób wyliczyć 30 sekund mycia rąk. Według autora, wystarczy zaśpiewać w myślach refren piosenki "Białej armii", którą wykonuje właśnie Beata Kozidrak. Jak nietrudno się domyślać, zdjęcie błyskawicznie obiegło sieć i trafiło do artystki. Zobaczcie:

Wyzwanie Beaty KozidrakWyzwanie Beaty Kozidrak Instagram/beatakozidrak

Wokalistka postanowiła zareagować na zdjęcie i nagrała swoją odpowiedź. Na krótkim filmie widzimy, jak gwiazda myje ręce, śpiewając swój utwór.

Tylko higiena nas uratuje! Uwielbiam Was za kreatywność. Teraz ja czekam na Wasze filmy. Wybierajcie piosenki z mojego repertuaru do woli. Oznaczcie tylko hashtagiem 30 sekund dla zdrowia - napisała Beata Kozidrak pod postem.
 

Nagranie artystki już jest hitem internetu. Coraz więcej gwiazd zapowiada, że także weźmie udział w challenge'u.

Uwielbiam! Idę ćwiczyć wokal & mycie rąk i jutro coś nagram - napisała Zosia Ślotała.

Fani także przyłączają się do wyzwania i już publikują swoje nagrania, które Beata Kozidrak udostępnia na swoim profilu. Nie wiemy, jak wy, ale my już nie wyobrażamy sobie inaczej myć ręce, niż śpiewając utwór Beaty Kozidrak. 

KM

Więcej o: