To koniec Ekipy. Fani są zdezorientowani: Najsmutniejszy moment w tym roku. Co dokładnie się stało?

Kilka dni temu na portalach społecznościowych Ekipy pojawiło się bardzo wymowne zdjęcie. Okazało się, że to koniec Ekipy Friza. Fani żywo zareagowali, a niektórzy z nich pisali, że ta decyzja wywołała u nich płacz. Co dokładnie się stało?

Pierwszy vlog na kanale Friza pojawił się 9 marca 2019 roku. Od samego początku 24-latek zapewniał, że jego cykl będzie trwać okrągły rok. W opublikowanych filmach osobiście mówił, że nie jest pewny czy uda mu się zrealizować to bardzo angażujące wyzwanie.

W końcu powstała zgrana ekipa, która zdecydowała się zamieszkać w jednym, wspólnym domu. Znaleźli się w nim Wujek Łukasz, Mixer, Murcix, Tromba, Poczciwy Krzychu, Kasia, Mini Majk, Wersow czy Patecki. Kanał Friza na YouTube w trakcie tylko jednego roku zebrał półtora miliona subskrypcji i około 800 milionów wyświetleń. Trzeba przyznać, że te wyniki robią wrażenie. Jednak w końcu nadszedł ten dzień. Koniec Ekipy.

Zobacz wideo Spójrzcie, kto był w Kole Plotka!

Ekipa Friza rozpadła się

8 marca na instragramowych kanałach członków Ekipy pojawiło się bardzo wymowne zdjęcie. Czarno-biała fotografia została opatrzona symbolicznym napisem.

FINAL. 08032020 - możemy przeczytać.

Ostatni dzień Ekipy zaczęli od... rozkręcenia biznesu. Członkowie przygotowali dla fanów dwa tematyczne boxy. W pierwszym można było znaleźć limitowany t-shirt z nadrukiem, tabliczkę z podpisem i ze zdjęciem Ekipy, czarną opaskę, brelok, naklejki oraz pamiątkowe podziękowania. W drugim pudełku znalazła się jeszcze bluza.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Drama alert na YouTube. Friz wyśmiał piosenkę Kacpra Blonsky'ego, a ten nie pozostał dłużny. "Tylko w internecie jesteś mocny"

Jak na to wszystko zareagowali fani? Na pewno bardzo emocjonalnie. Niektórzy z nich obejrzeli wszystkie opublikowane vlogi i przez to bardzo zbliżyli się do polskich twórców.

To był świetny czas spędzony na Twoim kanale, ty i Ekipa odwaliliście kupę dobrej roboty!
Popłakałam się na filmie.
Najsmutniejszy moment w tym roku - pisali.

A Wy, byliście fanami Ekipy? Myślicie, że już niedługo zaskoczą nas czymś nowym?

KB

Więcej o:
Komentarze (2)
To koniec Ekipy. Fani są zdezorientowani: Najsmutniejszy moment w tym roku. Czy Friz coś planuje?
Zaloguj się
  • cerrie35

    Oceniono 1 raz 1

    W latach 90-ątych nastolatki płakały jak rozpadł się ich ukochany boysband take that. Miałam wtedy jakieś 13 lat. I już wtedy nie rozumiałam dlaczego one tak rozpaczają. Bo już wtedy wydawało mi się to takie głupie i niedorzeczne z ich strony. Ale teraz, w obecnych czasach to już naprawdę jest przerażające, aby młodzi ludzie rozpaczali, bo jakaś grupa innych młodych ludzi prowadząca swój kanał na yoytube przestała to robić. Smutne jakich idoli ma dzisiejsza młodzież. Zastanawiające jest też dlaczego. Dlaczego ci młodzi ludzie potrzebują takich idoli.

  • tuber

    0

    Same bzdury, czytając to mam wrażenie że autor niezbyt interesuję się ekipą nie mówiąc już o oglądaniu jakichkolwiek ich filmów. FINAL. 08032020 oznacza koniec "projektu daily". To nie oznacza, że ekipa się kończy. Polecam obejrzeć finałowy odcinek nr. 12. Wujas nawet wytatuował sobie na ramieniu podpisy wszystkich z ekipy. Jeśli ktoś się trochę interesuję to wie, iż wielokrotnie powtarzał on, że nigdy w życiu nie zrobi sobie tatuażu. Wrzucanie codziennie filmu jest naprawdę wyczerpujące i friz powiedział że będzie krótka przerwa żeby wrócić znowu z czymś grubym ;D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX