Syn Doroty Szelągowskiej niedługo pojawi się w mediach? Antoni Sztaba ma na siebie pomysł

Dorota Szelągowska od kilku lat prężnie działa w mediach i nie musi się martwić o swoją pozycję w show-biznesie. Wypracowała ją sobie dzięki naturalności oraz pasji do projektowania i dekorowania wnętrz. Czy jej 19-letni syn pójdzie w ślady znanej mamy? Już niedługo dokładniej poznamy Antka Sztabę.

Poznajcie Antka Sztabę! To 19-letni młody mężczyzna, który jest synem Doroty Szelągowskiej. Znana mama zadbała, aby jej potomek rozwijał się artystycznie. Nic w tym dziwnego skoro chłopiec przez wiele lat wychowywał się pod opieką Adama Sztaby - wieloletniego partnera projektantki wnętrz. Muzyk nie jest biologicznym ojcem nastolatka, jednak wciąż utrzymuje z nim kontakt. Antek stoi właśnie przed jednym z ważniejszych życiowych wyborów. Decyduje o swojej zawodowej przyszłości, a w spełnianiu marzeń pomaga mu mama, która ostatnio wspominała czasy swojej młodości. 

Zobacz wideo Zobaczcie, jak projektantka wnętrz urządziła własne mieszkanie. Robi wrażenie?

Antek Sztaba chce zaistnieć w mediach

Okazuje się, że syn Doroty Szelągowskiej ma jasno sprecyzowane cele. 19-latek niedługo stanie przed wyborem studiów, chociaż dokonał go już jakiś czas temu. Antek marzy o tym, żeby zostać aktorem. Powziął już w tym kierunku odpowiednie kroki. Ma za sobą epizodyczną rolę w serialu "Na Wspólnej", a także można zobaczyć go między innymi na deskach Teatru Roma. 

 

Co o pasji syna sądzi jego mama? Według portalu JastrząbPost.pl, Szelągowska nie zniechęca Antka do podjęcia artystycznej drogi, jednak wie, z jakimi trudnościami się ona wiąże. Nie chce, żeby nastolatka spotkało rozczarowanie:

Myśli poważnie o aktorstwie, natomiast uważam, że jest to ciężka praca i nie da się iść na skróty. Najpierw trzeba coś osiągnąć, pochodzić na castingi, poczuć smak porażki. Pójście gdzieś, gdzie możesz być wyniesiony w pięć minut, może być krzywdą dla dziecka.

Antek Sztaba, po zakończeniu szkoły średniej, ma zamiar zdawać do Akademii Teatralnej w Warszawie. Chłopak nie ukrywa, że byłoby to spełnienie jego marzeń, szczególnie, że już grał u boku Michała Żurawskiego, męża Romy Gąsiorowskiej, czym pochwalił się na swoim profilu w mediach społecznościowych. 

 

Możemy się spodziewać, że już niedługo młody mężczyzna podbije polski Instagram!

BWO 

Więcej o: