Antek Królikowski dostał z okazji urodzin nietypowy tort od swojej dziewczyny. Widać, że Kasia ma niezłe poczucie humoru

Za Antkiem Królikowskim imprezowy początek tygodnia. Aktor skończył 31 lat i bawił się z najbliższymi.

17 lutego Antek Królikowski skończył 31 lat. Z tej okazji aktor bawił się na domówce. Wśród gości nie zabrakło jego ukochanej, Kasi Dąbrowskiej, oraz Alana Andersza. Jak to często bywa, w mediach społecznościowych są już fotki i filmiki z urodzinowej imprezy aktora.

Zobacz wideo Antek Królikowski zabrał nową dziewczynę na wycieczkę do Wadowic. Towarzyszyli im rodzice aktora:

Antek Królikowski skończył 31 lat

Antek Królikowski rozpoczął kolejny rok życia od opublikowania fotki, na której pozuje bez koszulki. W komentarzach z miejsca zaroiło się od komplementów i urodzinowych życzeń. Głos zabrali też sławni znajomi aktora.

 
Wszystkiego co najlepsze! Niech się spełnia! Bądź najszczęśliwszy! - napisała Magda Lamparska.
Żyj długo! I nie obniżaj lotów - dodał Tomek Ciachorowski.

W relacji Stories na oficjalnym profilu Antka Królikowskiego na Instagramie pojawiły się zdjęcia i nagrania z urodzinowego przyjęcia. Uwagę zwraca wyjątkowy tort, jaki wręczyła mu Kasia Dąbrowska. Wypiek ma kształt królika. To oczywiście nawiązanie do nazwiska Antka. Trzeba przyznać, że pomysł jest całkiem oryginalny, a efekt końcowy bardzo uroczy. Jesteśmy przekonani, że smakował równie dobrze.

Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska

Widać, że miłość Antka i Kasi kwitnie. Pod koniec stycznia zakochani wybrali się na wspólne wakacje do Azji, a konkretnie do Tajlandii. Na Instagramie aktora zaroiło się wówczas od fotek z egzotycznego wyjazdu. Najwięcej kontrowersji wzbudziło jednak nagranie, na którym Królikowski zjadł skorpiona.

Co ty chcesz właśnie zrobić? - nie dowierzała Dąbrowska na filmiku.

Chcielibyście zjeść tak osobliwy podwieczorek? My chyba jednak podziękujemy.