Meghan Markle wspomina, jak powstało jej wydanie "Vogue'a". Pokazała wyjątkowe nagranie zza kulis

W ubiegłym roku Meghan Markle zredagowała wrześniowy numer brytyjskiego "Vogue'a". Na Instagramie pochwaliła się nagraniem zza kulis, w którym rozmawia z redaktorem naczelnym Edwardem Enninfulem.

Meghan Markle na Instagramie wspomina swoją pracę na planie brytyjskiego "Vogue'a". We wrześniu 2019 roku wydano numer, w którego tworzeniu uczestniczyła żona księcia Harry'ego. Zredagowany przez Meghan numer stał się najszybciej sprzedającym się brytyjskim magazynem modowym i bestsellerem ostatniej dekady. Aktorka zamieściła w piątek na Instagramie wideo ze współpracy z redaktorem naczelnym brytyjskiego wydania "biblii mody". 

Meghan Markle szaleje w kuchni. Pałac Kensington pokazał wyjątkowe wideo

Zobacz wideo

Meghan Markle wspomina udział w pracach przy"Vogue'u"

Film opublikowany na Instagramie Sussex Royal pokazuje Meghan Markle i Edwarda Enninfula, wspominających momenty poprzedzające projekt. Ich rozmowa została nagrana w sierpniu 2019 roku w siedzibie głównej "Vogue'a" w Londynie.

 

Redaktor naczelny brytyjskiego "Vogue'a" wspominał początki pracy z księżną Sussex. Mówił, że był bardzo podekscytowany, gdy wszedł do pałacu Kensington. Zdradził też, jak wyglądała jego pierwsza rozmowa z księżną.

Pamiętam, jak wszedłem do Pałacu Kensington i byłem bardzo podekscytowany. Powiedziałem: Księżno, miło cię poznać. A ty odpowiedziałaś wprost: Mów mi Meghan! - powiedział Enninful. 

Okazało się, że współpracę rozpoczął jeden SMS w styczniu ubiegłego roku. Dziennikarz zapytał wtedy aktorkę, czy zechciałaby współpracować przy projektowaniu kolekcji odzieży charytatywnej. Meghan niemal natychmiast odpowiedziała, że wchodzi w projekt.

W kolejnej części nagrania aktorka i redaktor naczelny dzwonią do wszystkich kobiet, które znalazły się na okładce wrześniowego "Vogue'a". Jedną z osób, które zostały zaproszone do projektu "Forces for Change" była Jane Fonda, która w takich słowach opisywała współpracę z Meghan:

Meghan, jestem z ciebie taka dumna. Jestem zaszczycona, że mogłam być częścią tego projektu wraz z innymi niesamowitymi kobietami. Dziękuję bardzo za uwzględnienie mnie - powiedziała Jane Fonda.

Ciekawe, czy Meghan Markle jeszcze kiedyś będzie miała szansę zajmować się redakcją tak ważnego magazynu jak "Vogue"?

DK

Więcej o: