Księżniczka Beatrice boi się zaprosić Meghan Markle na swój ślub i wesele. Znamy powód

Ślub księżniczki Beatrice zbliża się wielkimi krokami. Już wiosną stanie na ślubnym kobiercu. Jednk ma przed sobą naprawdę trudny dylemat. Czy powinna w ogóle zaprosić Meghan Markle?

Nadchodzący ślub księżniczki Beatrice z Edoardo Mapellim Mozzi bez wątpienia będzie wielkim wydarzeniem dla kochających rodzinę królewską Brytyjczyków. Jest tylko jeden problem, któremu na imię Meghan. Okazuje się, że Beatrice stoi przed nie lada dylematem - zaproszenie księcia Harry'ego z żoną na wesele może spowodować, że oczy wszystkich zwrócą się w zupełnie inną stronę, niż księżniczka by chciała.

Meghan Markle przyćmi Beatrice na jej własnym ślubie?

Informatorzy z rodziny królewskiej przyznają, że Beatrice musi zaprosić swojego kuzyna wraz z żoną, jednak z pewnością będzie to dla niej powód do dodatkowych zmartwień. Meghan i Harry nie mają żadnego powodu, aby nie przyjść na wesele kuzynki, a jednocześnie ich obecność będzie przez wiele dni opisywana przez wszystkie media na świecie. Tymczasem to przecież nie oni będą najważniejsi tego wyjątkowego dnia.

Ślub Beatrice odbędzie się w małym kościele The Chapel Royal, w którym pomieści się około 150 osób. Ceremonia będzie bardzo kameralna. Można podejrzewać, że przybycie Meghan i Harry'ego, którzy mieszkają obecnie w Kanadzie, z pewnością będzie najważniejszym wydarzeniem w tym dniu. Na ten moment pałac Buckingham nie skomentował tej sytuacji. Zapewne oficjalne stanowisko wyda dopiero wtedy, gdy będzie się zbliżał dzień ślubu.

Beatrice poślubi Edoardo 29 maja 2020 r. Prawdopodobnie druhną księżniczki będzie jej siostra Eugenia.

Rodzina królewska to firma. Co teraz z Harrym i Meghan?

Zobacz wideo

Księżniczka Beatrice to starsza córka księcia Andrzeja. Na co dzień stara się wieść "zwyczajne" życie, raczej z dala od oficjalnych wydarzeń w rodzinie królewskiej. Jej wybranek - Edoardo ma 34 lata i pracuje jako deweloper we Włoszech. Para zaczęła spotykać się w październiku 2018 roku, a po 11 miesiącach znajomości ogłosiła zaręczyny. Edoardo oświadczył się ukochanej we Włoszech. Co ciekawe, biznesmen ma synka z poprzedniego związku.

BO