Doda zawiesza karierę! "Długo czekałam, by się w końcu na to odważyć"

Doda znów szokuje. Tym razem nie chodzi jednak o to, co zrobiła, a o to, czego robić nie będzie. Zapowiada przerwę w karierze.

Doda lubi podkreślać, że jest obecna w mediach już od dwóch dekad. Trzeba przyznać, że wokalistka rzeczywiście miała ogromny wpływ na ukształtowanie się polskiego show-biznesu. W ostatnich latach jej wizerunek wyraźnie jednak złagodniał, a kariera, przynajmniej ta muzyczna, nieco zwolniła tempo. W międzyczasie Rabczewska wzięła ślub i zaczęła romansować z kinem. Jej ostatni pomysł złamie serca tysiącom fanów.

Doda pokazała, co robiła po Telekamerach:

Doda zawiesza karierę

W rozmowie z "Party" Doda wyznała, że postanowiła zawiesić karierę. Z okazji 36. urodzin gwiazda nie wyruszy w trasę koncertową.Trzeba przyznać, że to dość oryginalny pomysł na celebrację.

Długo czekałam, by się w końcu na to odważyć. W końcu poczułam, że nie ulegnę żadnej presji, nawet swojej wewnętrznej. Chcę podróżować, odpocząć, zająć się produkcją filmów i zatęsknić - wyjaśniła w rozmowie z magazynem.

Gwiazda zapowiedziała już, że przerwa od koncertów potrwa przynajmniej pół roku. Po raz ostatni Dodę będzie można usłyszeć wiosną. W marcu piosenkarka da ostatnie występy w filharmoniach. Odwiedzi wtedy Łódź, Rzeszów, Poznań i Szczecin. Po zakończeniu tournée Rabczewska wylatuje do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Tam razem z mężem, Emilem Stępniem, będzie pracowała nad ich najnowszym filmem - "Dziewczynami z Dubaju".

Początek tego roku nie był udany dla Dody. Wokalistka borykała się z piskami w uszach, przez co musiała odwołać swoje styczniowe koncerty. Okazuje się, że przyczyną tych dolegliwości był aparat ortodontyczny, który zaczęła nosić jakiś czas temu. Rabczewska czuje się już znacznie lepiej i lada dzień wystąpi w jednym z warszawskich klubów.

Będziecie za nią tęsknić?

Więcej o:
Komentarze (76)
Doda zawiesza karierę! "Długo czekałam, by się w końcu na to odważyć"
Zaloguj się
 • lynx4

  Oceniono 31 razy 21

  Już z dziesięć lat jest po jej "karierze". Istnieje jeszcze medialnie tylko dzięki takim płatnym agitkom, jakie zamieszczacie.

 • j-a-ga

  Oceniono 29 razy 17

  Jej kariera, o ile można to tak nazwać, skończyła się dawno temu. Teraz już nawet nie zaproszą jej do Ciechanowa na dzień kaszanki i piwa to i trzeba szumnie ogłosić koniec kariery.

 • wolny.kan.gur

  Oceniono 24 razy 12

  Jaką "karierę"? Nie będzie już gołego tyłka pokazywać?

 • valla

  Oceniono 18 razy 10

  z calym szacunkiem - ale jej kariera zakonczyla sie jakos w 2005-2006.... razem z piosenka "2 bajki"....

 • kolapsgrawitacyjny

  Oceniono 9 razy 9

  No proszę. Pani Doda Elektroda ma już 36 lat. Pamiętam jak kilkanaście lat temu miała bekę z trzydziestoparolatek określając je mianem "stara doopa". Poczyniłem wtedy komentarz, że Pani (jeśli zdrowie i życie pozwoli) też się zestarzeje i to szybciej niż jej samej się wydaje. I proszę. Pyk. Prawie dwie dekady jak z bicza strzelił minęły. Przypominam się więc po latach apelując w ogóle do ludzi o więcej pokory i empatii. Zwłaszcza do seniorów. Pozdrawiam:)

 • megaxs

  Oceniono 21 razy 9

  Zawiesza co? Buhahaha. Czyżby dłuższy pobyt w pierdlu się królewnie szykował?

 • euphoria12

  Oceniono 13 razy 7

  a kto pokaże dupę dupie i da ciasteczko.

 • pazurek55

  Oceniono 10 razy 6

  Tak czas odpocząć , tym bardziej kiedy doszło się do takiego momentu w którym zakłada się aparat, na zdrowy zgryz

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX