Katarzyna Łaska zaśpiewała jako Elsa w czasie rozdania Oscarów 2020. "Zaraz się popłaczę!"

Katarzyna Łaska jako jedna z niewielu Polek miała szansę wystąpić w czasie tegorocznego rozdania Oscarów. Chwilę po występie dzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie emocjami, jakie panowały na scenie.

Katarzyna Łaska - nasza "polska" Elsa z "Krainy Lodu 2" razem z innymi Elsami z całego świata wystąpiła na scenie razem z Idiną Menzel. Choć miała okazję zaśpiewać tylko jedno zdanie (a występ ten możecie zobaczyć tutaj > > >), to i tak było to wydarzenie, które - nie mamy wątpliwości - zapamięta na całe życie.

Oscary 2020: Katarzyna Łaska zaśpiewała "Into the Unknown"

Katarzyna Łaska aż do piątku nie była szerzej znana w Polsce. Teraz bez wątpienia się to zmieni. W piątek okazało się, że razem z innymi Elsami z całego świata zaśpiewa na scenie wspólnie z Idiną Menzel piosenkę z "Krainy Lodu 2" (nominowaną zresztą do Oscara w tym roku).

Chwilę przed i chwilę po występie pani Kasia dzieliła się ze swoimi fanami emocjami, jakie towarzyszyły jej tego wyjątkowego wieczoru:

To jest cudowne, cudowne, wspaniałe, jestem wzruszona.
Jesteśmy bardzo poruszone, wszystkie, dziękujemy za wszystkie wiadomości, jesteście cudowni, chyba się zaraz popłaczę!

Ale to naturalnie nie wszystko. Jeszcze kilka godzin przed występem Katarzyna Łaska tak opisywała, co się dzieje teraz w jej życiu:

Wyobraźcie sobie jak się czuje dziewczyna z Tomaszowa Mazowieckiego na OSCAROWYM czerwonym dywanie obok nominowanych i nagrodzonych autorów hitów, które wszyscy znacie!
Ledwo oddycham! Poważnie! To jest jakiś sen!!! Ale nie ważcie się mnie szczypać!
 

Nic nas z tego nie dziwi. Może nie była to nominacja, ale widać, że emocje, jakie towarzyszyły wszystkim Elsom na scenie, były właśnie na miarę samej nominacji do statuetki. Pani Kasi serdecznie gratulujemy i napiszemy to wprost: chcemy więcej.

Sprawdźcie koniecznie, jak prezentowały się gwiazdy na czerwonym dywanie w tym roku > > >

Więcej o: