Julia Wieniawa mocno skrytykowana za nagranie z TikToka. "Czy tylko według mnie śmianie się z biednych w ten sposób nie jest ok?"

Julia Wieniawa wrzuciła na TikToka nagranie z zagraniacznej sesji zdjęciowej. Wiele fanów jest nim zażenowana. Tłumaczymy dlaczego.

Julia Wieniawa jako jedna z najpopularniejszych gwiazd w naszym kraju narażona jest na sporo krytyki, a często też hejtu. Jak sama wiele razy mówiła, stara się nie zwracać na niego uwagi, choć na początku kariery było ciężko z tym żyć. Obecnie niepochlebne opinie pojawiają się niemalże pod każdym zdjęciem, czy nagraniem, jakie wrzuci do sieci. Nie inaczej było z tym, które opublikowała na TikToku. Mogła liczyć jednak na wiernych fanów, którzy stanęli w jej obronie. 

Blanka Lipińska o romansie Julii Wieniawy i Michele Morrone:

Zobacz wideo

Julia Wieniawa skrytykowana przez internautów

Coraz większą popularność w naszym kraju zyskuje TikTok. Wie o tym Julia, która wrzuciła już sporo postów na swój profil. Ostatnio dodała filmik zza kulis jednej z sesji zdjęciowych. Ubrana była w kolorową suknię z frędzlami, lekko przypominającą maszyny na myjni samochodowej. Gwiazda postanowiła zażartować i poruszając kreacją, wykrzykiwała: 

"Samochodowa myjnia, samochodowa myjnia za 5 dolarów!

Nagranie do zobaczenia TUTAJ.

Cześć internautów była zażenowana postawą gwiazdy. Dali wyraz swojego oburzenia w komentarzach. 

Czy tylko według mnie śmianie się z biednych w ten sposób nie jest ok?
Jedyne co muszę umyć, po zobaczeniu tego filmiku, to oczy.

Znaleźli się też tacy, którzy stanęli w obronie Wieniawy.

Tu chodzi o sukienkę, a nie śmianie się z biednych.
Sukienka przypomina szczoty z myjni.
No z taką kiecą można myć auta.

Wy również poczuliście się w jakiś sposób urażeni? Faktycznie, to lekko niezręczna sytuacja. 

CW

Więcej o:
Komentarze (18)
Julia Wieniawa mocno skrytykowana za nagranie z Tik Toka. "Czy tylko według mnie śmianie się z biednych w ten sposób nie jest ok?"
Zaloguj się
 • menanocetus łagodny

  Oceniono 7 razy 7

  Wieniawa jaka gwiazda jaka najpopularniejsza??, na siłę wylansowana a wiadomości o niej są już gorsze i nudniejsze niż codzienna herbata z pięcioma łyżeczkami cukru!!. Ta ćwirćgwiazda na samym początku swojej" karierki" niech pokaże tym swoim niby fanom świadectwo maturalne. Jest to młode pogotowie seksualne aktualnie w męskmi polskim show biznesie a i przypuszczam, ze dla kariery nawet pójdzie z les lub amatorem bisexu.

 • Jankowski Mirosław

  Oceniono 4 razy 4

  Praktycznie poza szumem wokół tej osoby nic o niej nie wiemy. Lapidarne epizody z życiorysu mocno naciągane i nic poza tym. Skąd to się wzięło!!, ani historycznych powiązanie z nazwiskiem- dosłownie nic!!. Że też środowisko prawdziwy celebrytów ją poleruje -dziwne!!!.

 • icehunter

  Oceniono 3 razy 3

  Ta szpetna morda i przygłupia g*wniara to jakaś gwiazda? Serio?

 • Andrzej Garlicki

  Oceniono 2 razy 2

  Specjalnie to to przeczytałem. Sławna gwiazda Wieniawa. Chmm - nazwisko znam dlatego, że w telefonicznej wersji "Gazety" czasem rzuca mi się w oczy. Dziś poświęciłem się i przeczytałem. Po pierwsze "sława" jest pojęciem względnym, nigdy w niczym nie widziałem tej kobiety, więc nie mam pojęcia kim właściwie jest. Po drugie, o czym właściwie jest to "dzieło"? O tym, że panienka (?) coś gdzieś zamieściła i jednym się to podobało, a innym nie. Faktycznie ważki problem. Dobrze że większych nie mamy.

 • monikaaleksandra

  Oceniono 2 razy 2

  Kulki może powyrzucać z domu. Wszystkie drzwi nosem.poteiwra.

 • polsz

  Oceniono 1 raz 1

  dziewczyna pokazała dystans do siebie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX