Paulina Smaszcz-Kurzajewska prowadziła licytację w kreacji godnej oscarowej gali. Fani nie kryją zachwytu: Zjawiskowa

Ostatnio Paulina Smaszcz-Kurzajewska miała okazję poprowadzić licytację dla Fundacji Oswoić Los. Na tę okazję wybrała bardzo efektowną kreację.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska poprowadziła licytację dla Fundacji Oswoić Los. W czasie jej trwania udało się zebrać sporą kwotę pieniędzy. I to dzięki wielu gwiazdom. Dziennikarka pochwaliła się tym faktem na Instagramie, a fani zwrócili uwagę na jej kreację. Nie dziwimy się.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska zachwyciła fanów w czerwonej sukni

Dziennikarka zdradziła na Instagramie, że podczas licytacji sprzedano koszulkę Roberta Lewandowskiego za 10 tysięcy złotych, spotkanie z Kabaretem Ani Mru-Mru za 10 tysięcy złotych, korki Sergio Ramosa za 10 tysięcy złotych oraz piłkę Davida Beckhama i to również za 10 tysięcy złotych. Uwagę fanów skupiła jednak głównie kreacja Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej, w której poprowadziła licytację.

 

Nic dziwnego, bo dziennikarka prezentowała się obłędnie w długiej czerwonej sukni o fasonie syreny i dekolcie bez ramiączek. Suknia została ozdobiona dżetami, więc odbijała blask reflektorów. Do tego podkreślała figurę Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej. Dziennikarka zdradziła, że kreacja pochodzi z kolekcji marki Marlu, oznaczając ją na zdjęciu.

Fani nie kryli zachwytu i w komentarzach komplementowali dziennikarkę.

Zjawiskowa.
Klasa.
Super - pisali.

A wam podoba się Paulina Smaszcz-Kurzajewska w takim wydaniu? Nie da się ukryć, że takiej sukni nie powstydziłaby się żadna gwiazda na oscarowej gali. 

 

KM

Więcej o: