Wpadka TVN. Stacja pomyliła Blankę Lipińską z inną gwiazdą. Pomyłka usunięta, ale w internecie nic nie ginie

Bestsellery Empiku 2019 przyciągnęły jak zwykle mnóstwo gwiazd. Tegoroczne wyróżnienie w kategorii Literatura obyczajowa otrzymała Blanka Lipińska za książkę "Kolejne 365 dni". Uroczystość transmitowana była w telewizji przez stację TVN. Dziennikarze pomylili pisarkę z inną gwiazdą.

Blanka Lipińska zapamięta Bestsellery Empiku 2019 do końca życia. Przede wszystkim dlatego, że otrzymała wyróżnienie za powieść "Kolejne 365 dni", która okazała się hitem sprzedaży w księgarniach. Wydarzenie zapadnie pisarce w pamięć również przez głośną aferę z seksistowskim żartem fotoreportera w jej kierunku. Ale to nie koniec. Stacja TVN na swoim Instagramowym profilu pomyliła Lipińską z inną gwiazdą.

Zobaczcie, jak Lipińska skomentowała niesmaczny żart paparazzi. 

Zobacz wideo

TVN pomylił Blankę z... Kasią Dziurską!

Czyżby kobiety były do siebie na tyle podobne? Na oficjalnym Instagramowym profilu stacji pojawiła się fotorelacja z Bestsellerów Empiku 2019. Dziennikarze opublikowali zdjęcie znanej trenerki fitness, Kasi Dziurskiej. Fotografię opatrzyli podpisem, który sugeruje, że na zdjęciu widnieje wizerunek Blanki Lipińskiej. Vogue Poland udało się zrobić screena: 

Kasia DziurskaKasia Dziurska Instagram /@vogule_poland

Pomimo tego, że niefortunny post został już usunięty z Instagrama TVN-u, w mediach społecznościowych nic nie ginie. Błąd w podpisie wkradł się prawdopodobnie przypadkiem, jednak Internauci zauważyli go natychmiast. Wpadkę skomentowali również właściciele profilu "Vogule Poland", którzy wyśmiali spostrzegawczość dziennikarzy TVN-u.

Nie ma to jak transmitować rozdanie nagród, gdzie nominowana jest autorka oraz współprodukować film na podstawie książki tej autorki, by ostatecznie nie wiedzieć, jak wygląda.

Blanka Lipińska nie odniosła się jeszcze do wpadki. Myślicie, że byłaby zadowolona z porównania do popularnej trenerki fitness? Kobiety są aż tak do siebie podobne? 

BWO 

Więcej o: