Blanka Lipińska wrzuciła nagranie z seksistowskim żartem fotoreportera. Nie przebierała w słowach

We wtorek wieczorem w warszawskim studiu Transcolor odbyła się kolejna już gala Bestsellerów Empiku. Na ściance pozowała jedna z laureatek, Blanka Lipińska, która była świadkiem seksistowskiego żartu. Właśnie pokazała dowód.

Wtorkowy wieczór Blanka Lipińska spędziła na branżowym evencie. Jako nominowana - później okazało się, że i zwyciężczyni - z dumą pozowała na ściance. Zanim jednak odebrała nagrodę za "365 dni", była świadkiem chamskiego zachowania jednego z fotoreporterów. Nieźle mu się oberwało. 

Blanka Lipińska opublikowała nagranie z przykrego zajścia na imprezie

O tym, co wydarzyło się przy ściance na gali Bestsellerów Empiku, Blanka poinformowała w wywiadzie z naszym reporterem

Zobacz wideo

Pisarka zapowiedziała, że upubliczni nagranie, na którym słuchać, jak jeden z fotoreporterów z niej szydzi. Jak zapowiedziała, tak zrobiła. 

Nie takie d**y miewałem - wykrzyczał jeden z mężczyzn.

Wtem wtrąciła się Lipińska, która nie przebierała w słowach. 

Mama nie nauczyła pana kultury? Wie pan, że wychodzi pan na chama? O kobietach w ten sposób?! Wie pan, że kobieta pana urodziła? - wykrzyczała.
 
To niestety nie jest "film ze ścianki". To próba obrażenia kobiety. Jeden z fotografów skomentował moje przywitanie z kolegą fotografem słowami "nie takie dupy miał". Reszta jest na filmie. Pan przeprosił, bo chyba głupio mu się zrobiło, że koledzy nie stanęli za nim murem, a wręcz byli zażenowani . Tylko niestety to przepraszam mogłam sobie w buty wsadzić, bo po chwili, kiedy nie zapozowałam mu do zdjęcia, usiłował obrazić mnie w bardziej "wyszukany" sposób. Takie zachowania są powszechne i niestety tolerowane, a osoby, które to dotyka, nie walczą o swoje dobre samopoczucie i godność! - napisała pod nagraniem.

Cieszymy się, że Blanka zwróciła uwagę na tę żenującą odzywkę. 

CW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.