Blanka Lipińska dostała pracę w Polsacie. Autorka "365 dni" poprowadzi nowe show, "Tylko jeden"

Blanka Lipińska poprowadzi reality show "Tylko jeden", które wyemitowane zostanie już w marcu. Jak się okazuje, jej wybór nie był przypadkowy.

Już w marcu ruszy nowy program na antenie Polsatu. W reality show "Tylko jeden" dziesięciu uczestników będzie rywalizować o kontrakt zawodnika MMA. Wspierać ich będzie w tym prowadząca programu, Blanka Lipińska, autorka bestselleru "365 dni".

Blanka Lipińska prowadzącą show Polsatu

"Tylko jeden" zadebiutuje na antenie stacji już 6 marca i emitowany będzie w każdy piątek, prawdopodobnie tuż po zakończeniu "Tańca z Gwiazdami", który w zależności od etapu, trwa do - mniej więcej - 22.

Fotoreporter wkurzył Blankę Lipińskią

Zobacz wideo

Prowadząca została wybrana nie bez powodu. Jak się okazuje, Blanka Lipińska z branżą MMA związana jest już od lat.

Po zawodowym MMA porusza się co najmniej tak samo dobrze jak po świecie show-biznesu i literatury. Popularna pisarka i twórca własnego filmu przez ostatnich dziewięć lat była obecna na każdej gali spod znaku Konfrontacji Sztuk Walki. To właśnie ona stoi za sukcesem zjawiskowych KSW Ring Girls. Wiosną Blanka Lipińska zadebiutuje w Telewizji Polsat jako prowadząca telewizyjny reality show "Tylko Jeden" - czytamy w informacji prasowej.

Sama zainteresowana również zdążyła skomentować swój udział.

Ja mam silny pierwiastek męski i dlatego nie obawiam się roli jedynej kobiety w "Tylko Jeden". Wprowadzę element kobiecy do tej świątyni testosteronu, ale niech żaden z uczestników nie liczy na słodką blondyneczkę, z którą będzie mógł poflirtować. W życiu już nie raz pokazałam, że mam większe jaja od niejednego faceta i wchodząc do domu zawodników nie zamierzam się kastrować. Mogę być dla uczestników programu przyjaciółką, ale gdy zajdzie taka potrzeba, to poznają moją drugą twarz, mniej słodką niż ta pierwsza.

Wiosenne show Polsatu skupi się na jedenastu zawodnikach. Widzowie będą mogli zobaczyć ich podczas treningów w domu, a także w trakcie najważniejszych momentów, czyli walk. To właśnie one będą decydować o pozostaniu w programie. Rywalizacja potrwa aż osiem tygodni, a finał odbędzie się podczas gali KSW.

Będziecie oglądać?

BO