Anna Kalczyńska "przeprasza" za wpadkę w "DD TVN". Dodała wpis na Twitterze: Jest nam ogromnie przykro, że nasze słowa zostały odebrane jako rasistowskie

Anna Kalczyńska zabrała głos po aferze, jaka wybuchła po emisji środowego odcinka "Dzień Dobry TVN". Oświadczenie wydała na Twitterze.

"Dzień Dobry TVN" nie cieszy się ostatnio dobrą sławą. Po skandalicznym zachowaniu Filipa Chajzera, który wyśmiał ludzi cierpiących na ataki paniki, wpadkę zaliczyli Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, którzy rozmawiali o rankingu najprzystojniejszych mężczyzn. Zwłaszcza prezenterka się nie popisała. Po pierwsze nie wiedziała, kim jest Jeon Jungkook (członek najpopularniejszego obecnie boysbandu na świecie), po drugie - nazywała jego twarz "niespecjalnie męską".

Zobacz: Widzowie oburzeni. Prowadzący "DDTVN" wyśmiali najprzystojniejszego mężczyznę na świecie. "Twarz niespecjalnie bardzo męska"

Anna Kalczyńska "przeprasza" za wpadkę w "DD TVN"

Internauci zarzucili prowadzącym, że zachowali się jak ksenofobi i rasiści. Reakcja widzów spowodowała, że dziennikarka zabrała głos i przeprosiła za swoje zachowanie:

Szanowni Państwo, przepraszamy wszystkich, których uraziły nasze komentarze odnośnie Pana Jeona Jung Kooka. Jest nam ogromnie przykro, że nasze słowa zostały odebrane jako rasistowskie czy ksenofobiczne. Z całą mocą pragniemy Państwa zapewnić, że nie kierowały nami takie pobudki - napisała na Twitterze.

Jej wpis poruszył użytkowników Twittera. Jedni uważają, że nie musiała przepraszać i "ulegać poprawności politycznej", inni za to piszą, że jej tłumaczenie nic nie pomoże, bo niesmak i tak pozostał. "Przeprosiny" Kalczyńskiej są skierowane do tych, którzy "poczuli się urażeni", co nie brzmi jak wyrażenie skruchy. Pojawia się także opinia, że zrobiła to tylko dlatego, że kazały jej władze TVN-u. A Wy co o tym myślicie?

AW

Więcej o:
Komentarze (88)
Anna Kalczyńska przeprasza za wpadkę w "DD TVN". Dodała wpis na Twitterze
Zaloguj się
 • blunderblue

  Oceniono 7 razy 7

  "Jest nam ogromnie przykro, że nasze słowa zostały odebrane jako rasistowskie czy ksenofobiczne" - klasyczny przykład 'chajzerowskich przeprosin'.

 • plafar

  Oceniono 15 razy 7

  zaraz zaraz... "Po pierwsze nie wiedziała, kim jest Jeon Jungkook (członek najpopularniejszego obecnie boysbandu na świecie), po drugie - nazywała jego twarz "niespecjalnie męską"." a dlaczego autor(ka) AW tłumaczy kim jest Joen... jeżeli to takie oczywiste... po drugie powiedzenie że ktoś jest mało męski jest już rasizmem to lekka przesada

 • bubba

  Oceniono 8 razy 6

  Ten chłopiec w ogóle nie jest męski, przypomina raczej dziewczynę. Przeprosiny niepotrzebne, ale pewnie Miszczak kazał, aby nie stracić reklamodawców chipsów i napojów gazowanych. Ich target to małolaty obu płci przypominające tegoż chłopca

 • arius9

  Oceniono 8 razy 6

  Przeciez ten chłoptas jest ładniejszy od wiekszosci dziewczyn. Co sie czepia.

 • matylda1001

  Oceniono 11 razy 5

  No przecież żeby pani Kalczyńska nie wiem jak przepraszała to od tego przepraszania twarz chłopaka nie zrobi się bardziej męska. Ja też nie wiedziałam kim jest ten człowiek, wygooglałam sobie i myślałam, że się pomyliłam. Zobaczyłam na zdjęciu twarz młodej, ładnej dziewczyny. Pani Kalczyńska po prostu stwierdziła fakt i osobiście nie chciałabym żeby wbrew sobie mówiła nieprawdę.

 • atmt

  Oceniono 4 razy 4

  Co za czasy.. każdy urażony. Może w Korei gość jest męski. Dla nas wygląda jak pi..d.a i tyle. Oni się za to śmieją z naszego Janusza z wąsem. I tak jest ok. Nikomu krzywda się nie dzieje.

 • evensteven

  Oceniono 4 razy 4

  Kiedyś taki na dworze króla to był komediantem któremu żucało sie resztki ze stołu - dziś to celebryta i bożyszcze opiniotwórcze
  Boże w ten sposób ludzkość nie doczeka zagłady cieplarnianej

 • joankb

  Oceniono 6 razy 4

  Przypuszczam, że ani za grosz Ci nie jest przykro...
  Jeśli, to tylko ze względu na zmniejszenie KASY.

 • zbig501

  Oceniono 10 razy 4

  A niby co takiego złego powiedziała ? Że nie podoba jej się zniewieściała buźka jakiegoś chłoptasia. Przez przypadek oglądałem ten śmieszny program, bo akurat miałem wolne i pamiętam tylko , że pokazano jakieś zniewieściałe chłopię i powiedziano, że ktoś określił jego gębusię jako symbol męskości. Też się obśmiałem . Nikt nikogo nie obrażał tylko prowadzący byli nieco zdziwieni i tyle. Jakieś szczeniackie trolle zrobiły nagonkę a stacja i prowadząca tłumaczy się tym siuśkom!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX