Klaudia El Dursi nie jest już na Bali sama. Dołączyła do niej rodzina i wszyscy razem spędzili dzień wolny w kurorcie

Klaudia El Dursi ciężko pracuje na Bali, ale udało się jej wygospodarować nieco czasu wolnego. Spędziła go z rodziną, która przyjechała do niej na rajską wyspę. Patrzyli, jak pracuje na planie "Paradise Hotel"?

Klaudia El Dursi korzysta ze sławy, którą przyniósł jej występ w "Top Model". Od TVN otrzymała własny program. Już niebawem zobaczymy ją jako prowadzącą "Paradise Hotel", czyli zmodyfikowanej wersji "Love Island". Klaudia już od dłuższego czasu przebywa na Bali, gdzie ciężko pracuje, teraz jednak przyszedł czas na zasłużony odpoczynek. Z zimnej Polski przyleciała do modelki rodzina.

Zobacz wideo

Klaudia El Dursi bawi się w basenie z synami

Klaudia El Dursi pochwaliła się, że ostatni czas wolny wykorzystała w 100 procentach na zabawę z rodziną. Synowie przylecieli do niej na Bali w odwiedziny. Na InstaStory modelki pojawiły się zdjęcia i nagrania igraszek w basenie, zaś już następnego dnia o poranku Klaudia wyznała:

Człowiek taki zrelaksowany po wolnym dniu, może sobie teraz dziarsko kroczyć do roboty.

Trzeba przyznać, że nawet taki krótki urlop pozwala nabrać sił. Klaudia już kilka dni temu cieszyła się na przylot rodziny, czemu dawała wyraz w komentarzach zaniepokojonych fanów, pytających jak znosi rozłąkę z mężem i dziećmi:

Rozłąka z rodziną jest bardzo trudna. Przyjechałam tu najpierw sama, żeby spokojnie rozpocząć program, wdrożyć się... Ale już za dwa dni rodzina do mnie przylatuje - pisała wówczas Klaudia.

Mamy nadzieję, że bliscy modelki zostaną z nią przynajmniej jeszcze jakiś czas. Klaudia jest mamą dwóch synów: 10-letniego Dawida i 5-letniego Jasia i to właśnie ich możecie zobaczyć na zdjęciach w naszej galerii.

Klaudia El Dursi poprowadzi "Paradise Hotel"

Przypominamy, że Klaudia na Bali przebywa w ramach zawodowych obowiązków. Po występie w "Top Model" modelce zaproponowano prowadzenie programu "Paradise Hotel". Pierwsze odcinki zobaczymy już niebawem, bo wiosną 2020 roku na antenie TVN7. To odpowiedź TVN na sukces polsatowskiego "Love Island".

Na czym będzie polegać "Paradise Hotel"? Grupa singli zamieszka w rajskim hotelu na wyspie Bali. Będą tam łączyć się w pary, ale nie będzie to łatwe, zawsze ktoś zostanie bowiem bez przydziału. Sprytem lub podstępem będzie musiał znaleźć sobie parę, inaczej zostanie wyeliminowany z programu, a na jego miejsce wejdzie ktoś nowy.

Klaudia El Dursi będzie prowadzącą, nazwisk uczestników nowego formatu jeszcze nie podano. Najpewniej poznamy ich w lutym.