Córka Anny Korcz urodziła syna. Dumna babcia pochwaliła się zdjęciem malucha. "Od trzech dni już baba, babula, babunia, babi, babka". Znamy też jego imię

Gwiazda serialu "Na Wspólnej", Anna Korcz, została babcią! Aktorka zdążyła pochwalić się już zdjęciem z wnukiem. Naprawdę urocze.

Córka Anny Korcz, Anna Korcz, cztery dni temu została mamą. Zdjęciem synka pochwaliła się w poniedziałek na Instagramie. Gratulacjom nie było końca, a kilka godzin później swój post z wnukiem opublikowała w sieci dumna aktorka. Nie kryła wzruszenia i podzieliła się z fanami osobistym wpisem. 

Anna Korcz została babcią

Gwiazda "Na Wspólnej" poszła w ślady córki i również postanowiła pochwalić się zdjęciem nowego członka rodziny. Uwagę przykuwa również treść jej posta. Aktorka opowiedziała o najważniejszym uczuciu w życiu, jakim jest miłość. 

Czy już wiecie, jakie uczucia w życiu są najważniejsze? Czy doświadczyliście ich? Czy byliście ogarnięci ich pełnią i mocą? Czy znacie ich silę i przesłanie! Gdyby na świecie panowała ta najważniejsza i najpotężniejsza królowa, która potrafi zmieniać, przeistaczać, przewracać wszystko do góry nogami, powodować płacz i śmiech do łez, gdyby tylko jej dać władzę... Świat byłby piękny , mądry i bezpieczny! Tak to ona! Wielu z Was zna jej imię! Miłość! Uczucie, które zabliźnia rany, przebacza, zapomina, nie szuka poklasku, nie karmi się pycha. Gdyby tak ludzie tu w Polsce i tam wszędzie dalej bardziej się kochali... - wyjaśnia.

Jej szczęście jest wręcz nie do opisania. Anna nie mogła doczekać się, aż wnuk przyjdzie na świat. 

Na zawsze Wasza AK. Od 3 dni już babcia, baba, babula, babunia, babi, babka - dodała.
 

Fani ochoczo składali gratulacje. 

Serdeczne gratulacje dla świeżo upieczonej babci i rodziców!
Gratulacje! Pięknie napisane. Dużo radości dla Pani w tej nowej roli babci.

Robiliśmy to już wczoraj, ale zrobimy i dziś. Wszystkiego najlepszego dla świeżo upieczonej mamy, babci, a przede wszystkim malucha, który otrzymał imiona Franio Piotr. 

CW

Agnieszka Kaczorowska opowiedziała nam, jak udało jej się wrócić do sylwetki po ciąży. 

Zobacz wideo