Kamil Durczok podjął ważną decyzję. Ma bardzo poważne plany na przyszłość

Kamil Durczok miał wiele kłopotów w ostatnich miesiącach. Jak się teraz okazuje, dziennikarz rozpoczyna nowe życie i ma poważne plany na przyszłość.

Ostatnie miesiące w życiu Kamila Durczoka z pewnością nie należały do najłatwiejszych. Przypomnijmy, kilka miesięcy temu dziennikarz spowodował wypadek samochodowy i, jak się okazało, był pod wpływem alkoholu. Później do mediów dotarła kolejna przykra informacja. Żona byłego szefa "Faktów" twierdzi, że "dowiedziała się, że jest osobą rzekomo poręczającą kredyt Kamila Durczoka" i podpisy na dokumentach bankowych nie należały do niej. Media podały nieoficjalną informację, że Durczok się przyznał, ale on sam później w internecie tłumaczył, że "sprawa jest znacznie bardziej skomplikowana niż jej medialny przekaz". Grozi mu od 5 do 25 lat pozbawienia wolności.

To wszystko doprowadziło do tego, że w Kamilu pojawiła się potrzeba zmiany. Wszystko dla syna.

Kamil Durczok zmienia swoje życie

Jakiś czas temu dziennikarz wrócił na Twittera. Wyznał tam publicznie, że miał problem z alkoholem, jednak od czterech miesięcy owocnie z nim walczy.

Choroba alkoholowa to potwór. Atakuje, gdy uważamy się ze wszechsilnych. I pokazuje, że nie ma mocnych - napisał.

Złe decyzje Durczoka wpłynęły na jego relację z synem, które w tym momencie nie należą do najlepszych. Dziennikarz chce stanąć na nogi, zmienić się i odzyskać zaufanie Kamila Durczoka Juniora. Potwierdził to informator magazynu "Na żywo".

Choć wiele osób nie daje wiary w szczerość jego słów i chęć poprawy, nie brakuje też takich, którzy są przekonani, że jego zachowanie to początek metamorfozy, którą zamierza przejść z myślą o sobie, ale przede wszystkim dla syna. Chce mu udowodnić, że potrafi zawrócić z drogi, którą do tej pory szedł. Jest mu to winien - mówi informator.

Syn Durczoka wspierał go przez długi czas, jednak ostatnie wydarzenia najwyraźniej przelały czarę goryczy tak bardzo, że postanowił zmienić nazwisko, aby nie być kojarzonym z ojcem. Teraz nazywa się Dufek-Durczok, ale jak sam mówi, drugi człon zostawił tylko ze względu na babcię Halinę, matkę dziennikarza.

BO

Więcej o:
Komentarze (74)
Kamil Durczok podjął ważną decyzję. Ma bardzo poważne plany na przyszłość
Zaloguj się
 • wichura

  Oceniono 15 razy 13

  Plany na przyszłość? Określi je sędzia :)

 • korart

  Oceniono 15 razy 11

  Bandyto drogowy, zniknij na zawsze z przestrzeni publicznej!

 • prawdaprawdaprawda

  Oceniono 15 razy 11

  Poważne plany? Trzy wiskacze dziennie?

 • saves

  Oceniono 12 razy 10

  Jazda komunikacją miejską to w pewnym sensie nowe życie. Czas opuścić strefę komfortu.

 • zgredzik01

  Oceniono 12 razy 10

  Wydaje mi się, że plany na minimum pięć lat ma już gotowe. Na pewno nie będzie pił i jeździł w stanie wskazującym, ale tez rzadko będzie widywał się z synem.

 • onten

  Oceniono 18 razy 8

  wybielanie Durczoka przez gazete i agorę ciąg dalszy
  najwąznijesze że Durczok jest przeciwko PIS i moze się przydać
  to zróbmy z niego ofiarę, Duroczk jest ofara choroby alkoholowej nie żadnym bandyta od weksli i jeżdzenia po pijaku, Dali jeszcze ładne zddjęcie Durczoka, jak on ładnie poważnie wygląda.

  Taki sam chwyt stosuje na ofarę kolejny celebryta agory i gazety Chajzer. Ofaira hejtu : )

  Jutro usłyszymy jak Durczok daje pare groszy na wosp . Reszta klakierów z agory bedzie krzyczęć santo subito

 • yan57

  Oceniono 14 razy 8

  Ooo wytrzeżwiał i syna zauważył .. hipokryta .

 • six_a

  Oceniono 9 razy 7

  mnie tam choroba alkoholowa nic nie pokazała, więc mów za siebie, kamilku.

 • emigrantka-1

  Oceniono 13 razy 7

  Czasem trzeba dobic do dna, aby zrozumiec, ze albo sie na dnie zostaje, albo sie powraca. Panu Kamilowi zycze powodzenia w tym powrocie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX