Jessie J i Channing Tatum wrócili do siebie. Wokalistka pokazała romantyczne nagranie z randki. "Czuję szczęście od wewnątrz"

Jessie J i Channing Tatum postanowili dać sobie kolejną szansę i wrócili do siebie. Jessie J pokazała filmik z randki z Channingiem Tatumem. Czy tym razem się im uda?

Przed świętami Bożego Narodzenia media obiegła informacja, że Jessie J i Channing Tatum postanowili się rozstać po rocznym związku. Było to ogromne zaskoczenie dla fanów pary. Jednak, jak się okazuje, para dała sobie drugą szansę.

Jessie J i Channing Tatum wrócili do siebie

Jessie J na instagramowym profilu wstawiła filmik, na którym możemy zobaczyć parę podczas gali Person of the Year. Nie obyło się bez czułości i pocałunków.

[...] Szczęście od wewnątrz. Kocham Cię kochanie. Najważniejszy jest sposób, w jaki mnie kochasz, w jaki ja Cię kocham i w jaki czujemy to wszystko - napisała pod postem.
 

Filmik skomentował sam Channing Tatum. Wprawdzie składał się on z 40 emotikon serduszek, ale musicie przyznać, że ten komentarz jest naprawdę uroczy.

Oni kiedyś byli parą. Zapomniane związki show-biznesu.

Zobacz wideo

Para pokazała się na czerwonym dywanie podczas gali Person of the Year w Los Angeles. Musimy przyznać, że Jessie J i Channing Tatum prezentowali się przepięknie. Artystka wybrała koronkową suknię z odkrytymi ramionami. Stylizację dopełniła klasycznym upięciem, mocnym makijażem i dużymi, złotymi kolczykami. Channing natomiast postawił na męską klasykę. Czarny garnitur połączył z czarnym golfem.

Przypomnijmy, że głównym powodem rozstania pary było poróżnienie w sprawie dzieci, o których Jessie bardzo marzy. Mamy nadzieję, że tym razem para doszła do porozumienia. Kto wie, może niedługo na świecie pojawi się jej pierwsze dziecko.

BO