Jaś Dąbrowski pokazał, jak opiekuje się córką. Fanom nie spodobała się jedna rzecz. "Jak ty ją trzymasz!". W jego obronie stanęła Sylwia Przybysz

Jaś Dąbrowski niedawno po raz pierwszy został ojcem. Jego partnerka, Sylwia Przybysz, urodziła córeczkę Polę. Teraz młody wokalista zajmuje się pociechą, ale fanom nie spodobał się sposób, w jaki ją trzyma.

Sylwia Przybysz i Jaś Dąbrowski zostali rodzicami zaledwie kilka dni temu. Oczywiście para natychmiast pochwaliła się fanom radosną nowiną i opublikowała urocze zdjęcia córki Poli.

Pola Dąbrowska. Nasza największa miłość!Dziś nie jestem w stanie napisać nic. Odebrało mi mowę. Wiem jedno. Jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na ziemi! - napisała Sylwia Przybysz na Instagramie.

Teraz Sylwia może liczyć na wsparcie Jasia w opiece nad maluchem. Niestety, internautom nie spodobało się, jak wokalista trzyma córkę.

Sylwia Przybysz wyznała: KOCHAM DISCO POLO

Jaś Dąbrowski w ogniu krytyki

Dumny tata pochwalił się na Instagramie nowym zdjęciem, na którym w nietypowy sposób trzyma córkę. W opisie do zdjęcia zdradził, że jego córka zasypia przy utworze Bacha.

Jako przykładny tata muszę ogarnąć plakat jej idola, do jej pokoju, tylko jeszcze nie wiem skąd skołować - najlepiej z autografem. A Was jaka piosenka uspokaja? - napisał.

Fani zwrócili jednak głównie uwagę na sposób, w jaki Jaś trzyma Polę. Bardzo im się nie spodobał.

Jak ty ją trzymasz Janek!
Boże, boję się patrzeć jak to dziecko wisi.
Ona zaraz upadnie.
Nie trzymaj jej tak Janek - piszą internauci.

Jaś Dąbrowski szybko skasował negatywne komentarze, ale pojawił się jeszcze jeden, najostrzejszy.

Bezmyślność szczeniaka - napisała jedna z internautek.

W tym momencie Sylwia Przybysz nie wytrzymała i stanęła w obronie swojego ukochanego.

I ty w nazwie profilu masz napisane mama? Skąd ten brak wiedzy odnośnie rodzicielstwa? Szczeniak mógłby cię tego uczyć - napisała.

Sylwia Przybysz reaguje na komentarzSylwia Przybysz reaguje na komentarz Instagram/jdabrowsky

Inni fani również bronili Jasia, pisząc, że pozycja, w której dziecko leży na ręce rodzica, jest bardzo bezpieczna i polecana przez położne. A wy co sądzicie o tym?

 KM

Więcej o:
Komentarze (18)
Jaś Dąbrowski pokazał, jak opiekuje się córką. Fanom nie spodobała się jedna rzecz. "Jak ty ją trzymasz!". Usunął komentarze, ale jego obronie stanęła Sylwia Przybysz
Zaloguj się
 • sally30

  Oceniono 5 razy 5

  Co tam dziecko ważne że fotka wyjdzie. Tak to jest jak dzieci ( i to jeszcze z parciem na ,,gwiazdy,, )mają dzieci.

 • eend

  Oceniono 1 raz 1

  Bo tu nie o niemowlę chodzi a fotkę co by ją wrzucić na fejsa lub inny fujsbuk żeby pospólstwo zobaczyło.... Prostota do bólu ...

 • stalowy_jez

  Oceniono 1 raz 1

  jasiu dombrowski
  to chlopak morowy
  pojechal na urlop szesciotygodniowy.
  ojra, tarira ojra,
  tarira ojra
  tarira raz dwa trzy.

 • belferka131313

  0

  trzyma zgodnie z zasadami . Sama 45 lat temu tak nosiłam moje dziecko, bo mnie tego nauczył słynny pediatra. Moja mama też się na mnie darła , ale profesor ją uciszył, powiedział ,że on jej księgowości nie uczy, więc niech ona nie poucza go jak nosić niemowlę

 • a.k.traper

  0

  Bardzo dobrze trzyma dziecko, główka jest oparta na dłoni, tułów leży na przedramieniu, widać zreszta po maleństwie, że mu dobrze, ja nosiłem tak swojego syna, także na plecach i teść przeżywał tak samo jak internauci, że spadnie, że połąmię a on był w najbezpieczniejszych rękach na świecie. Co drażni to aparat w drugiej ręce, nie prowokowałbym systuacji bo kogo lub co łąpać pierwsze jakby jakieś zachwianie?
  Rób chłopie fotki dziecku, nawet pierwszą kupke ale odłóż dziecko, wiem, że uzależnienie jest trudne do zwalczenia ale zrób to dla córeczki.

 • j-a-ga

  0

  Dziecko dobrze trzyma tylko nie potrzebnie w drugiej łapie ma telefon.

 • Łukasz Sz.

  Oceniono 2 razy 0

  I zaś gó... burza rozpętana. W szkole rodzenia też nam taki sposób pokazywali, nie widzę tutaj nic złego

 • wkswks

  0

  Mój mąż tez tak nosił dzieci kiedy były niemowlakami. O dziwo -
  Dobrze im się w tej pozycji spało.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX