Jaś Dąbrowski pokazał, jak opiekuje się córką. Fanom nie spodobała się jedna rzecz. "Jak ty ją trzymasz!". W jego obronie stanęła Sylwia Przybysz

Jaś Dąbrowski niedawno po raz pierwszy został ojcem. Jego partnerka, Sylwia Przybysz, urodziła córeczkę Polę. Teraz młody wokalista zajmuje się pociechą, ale fanom nie spodobał się sposób, w jaki ją trzyma.

Sylwia Przybysz i Jaś Dąbrowski zostali rodzicami zaledwie kilka dni temu. Oczywiście para natychmiast pochwaliła się fanom radosną nowiną i opublikowała urocze zdjęcia córki Poli.

Pola Dąbrowska. Nasza największa miłość!Dziś nie jestem w stanie napisać nic. Odebrało mi mowę. Wiem jedno. Jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na ziemi! - napisała Sylwia Przybysz na Instagramie.

Teraz Sylwia może liczyć na wsparcie Jasia w opiece nad maluchem. Niestety, internautom nie spodobało się, jak wokalista trzyma córkę.

Sylwia Przybysz wyznała: KOCHAM DISCO POLO

Zobacz wideo

Jaś Dąbrowski w ogniu krytyki

Dumny tata pochwalił się na Instagramie nowym zdjęciem, na którym w nietypowy sposób trzyma córkę. W opisie do zdjęcia zdradził, że jego córka zasypia przy utworze Bacha.

Jako przykładny tata muszę ogarnąć plakat jej idola, do jej pokoju, tylko jeszcze nie wiem skąd skołować - najlepiej z autografem. A Was jaka piosenka uspokaja? - napisał.
 

Fani zwrócili jednak głównie uwagę na sposób, w jaki Jaś trzyma Polę. Bardzo im się nie spodobał.

Jak ty ją trzymasz Janek!
Boże, boję się patrzeć jak to dziecko wisi.
Ona zaraz upadnie.
Nie trzymaj jej tak Janek - piszą internauci.

Jaś Dąbrowski szybko skasował negatywne komentarze, ale pojawił się jeszcze jeden, najostrzejszy.

Bezmyślność szczeniaka - napisała jedna z internautek.

W tym momencie Sylwia Przybysz nie wytrzymała i stanęła w obronie swojego ukochanego.

I ty w nazwie profilu masz napisane mama? Skąd ten brak wiedzy odnośnie rodzicielstwa? Szczeniak mógłby cię tego uczyć - napisała.

Sylwia Przybysz reaguje na komentarzSylwia Przybysz reaguje na komentarz Instagram/jdabrowsky

Inni fani również bronili Jasia, pisząc, że pozycja, w której dziecko leży na ręce rodzica, jest bardzo bezpieczna i polecana przez położne. A wy co sądzicie o tym?

 KM