Zaczęła się akcja ocieplania wizerunku Meghan Markle. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciami z wizyty w schronisku. Okazuje się, że są stare

Na oficjalnym profilu Meghan Markle i księcia Harry'ego na Instagramie pojawiły się zdjęcia księżnej, które zrobiono jej podczas wizyty w schronisku. Okazuje się jednak, że pochodzą one z początku stycznia. Czyżby rozpoczęto akcję ocieplenia wizerunku Sussexów?
Zobacz wideo

8 stycznia Meghan Markle i książę Harry poinformowali, że rezygnują z pełnienia swoich obowiązków królewskich, chcą być niezależni i będą dzielić życie między Wielką Brytanię a Kanadę. Ich decyzja podzieliła opinię publiczną, a spora grupa grupa Brytyjczyków jest na nich wściekła - uważają, że będą żyć za ich pieniądze.

Meghan Markle ociepla wizerunek?

Meghan i Harry prawdopodobnie chcą odzyskać sympatię ludzi. Świadczyć może o tym najnowszy post, który pojawił się na ich profilu na Instagramie. Udostępniono zdjęcia, które zrobiono księżnej, gdy ta odwiedziła schronisko dla psów. Okazuje się, że pochodzą one z początku stycznia. Meghan przebywała wtedy jeszcze w Wielkiej Brytanii i oficjalnie pełniła swoje książęce obowiązki. Placówka jest jedną z organizacji, którą żona księcia Harry'ego wzięła pod opiekę rok temu.

Na początku tego miesiąca księżna Sussex odwiedziła schronisko Mayhew, aby poznać niesamowitych ludzi i dowiedzieć się o niesamowitych postępach poczynionych w okresie świątecznym - poinformowano na profilu Sussexów.

Na zdjęciach widzimy Meghan, którą targają silne emocje. Na ujęciu, na którym pozuje z psem i pracownicą schroniska, widzimy po niej, że dotknął ją los zwierząt. Być może wyrażała też wtedy podziw dla działań załogi, która stara się dbać o czworonogi jak najlepiej.

Myślicie, że Meghan i Harry będą teraz pracować nad swoim PR-em?

AW

Więcej o:
Komentarze (3)
Meghan Markle odwiedziła schronisko. Udostępniono jej zdjęcia. Okazuje się, że są stare
Zaloguj się
 • krystin9

  Oceniono 4 razy 4

  Droga autorko tych bzdur!
  Oficjalne instagramy członków BRK są prowadzone przez oficjalne biura. A ich obowiązkiem jest sprawozdanie ze wszystkich oficjalnych działań poszczególnych członków BRK.
  H&M wrócili do Londynu 6 stycznia i następnego dnia Meghan OFICJALNIE odwiedziła WSZYSTKIE swoje patronaty w Londynie. Zdjęcia z tych wydarzeń od początku były ogólnodostępne, łącznie ze zdjęciami ze schroniska dla zwierząt.
  Rozumiem, ze wystraszyliscie się odpowiedzialności prawnej i wylaczyliscie anonimowy rynsztok na forum. Ale wasze praktyki anonimowego wypisywania bzdur nic się nie zmieniły!

 • brak.slow

  Oceniono 4 razy 4

  Cokolwiek nie zrobi i tak będziecie na nią szczuć. Szkoda słów.

 • boo-boo

  Oceniono 3 razy 3

  Ocieplanie wizerunku ? Nie przypominam sobie, żeby zrobiła coś co wymagałoby ocieplania jej wizerunku.
  Owszem wśród normalnych ludzi mających własne życie są darzeni sympatią- niziny społeczne w UK i PL nie mające celu w życiu nie mogą ich decyzji przeboleć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX