Weronika Rosati walczy o prawa kobiet poza Polską. Wzięła udział w prestiżowym wydarzeniu. "Najważniejsze organizacje są z nami"

Weronika Rosati to nie tylko aktorka, ale też aktywistka. Gwiazda była ostatnio w Davos, gdzie reprezentowała walczących o prawa kobiet.

Ubiegły rok nie był łatwy dla Weroniki Rosati. Wiosną aktorka udzieliła wywiadu, w którym przyznała, że była ofiarą przemocy domowej ze strony swojego partnera, Roberta Śmigielskiego. Od tamtej pory rodzice małej Elizabeth regularnie spotykają się w sądach. Rosati awansowała też na nieoficjalną rzeczniczkę praw kobiet.

Weronika Rosati na World Economic Forum

Nagłośnienie przez Weronikę Rosati problemu przemocy domowej z pewnością pomogło wielu kobietom, które na co dzień mają z nim do czynienia. Ostatnio gwiazda wzięła udział w World Economic Forum 2020 w Davos, gdzie wypowiadała się podczas debat na evencie United Nations Womens Rights. Aktorka reprezentowała tam osoby walczące o równość i prawa kobiet. Trzeba przyznać, że to niebywały sukces. Dumna Rosati pochwaliła się fotorelacją z wydarzenia na profilu na Instagramie.

Moja walka z przemocą domową już nie odbywa się tylko w Polsce, ale teraz już poszła w świat - najważniejsze organizacje broniące praw kobiet są z nami... - napisała w poście.

Na jednym ze zdjęć Weronika pozuje z Lise Kingo, dyrektor generalną i szefową United Nations Global Compact oraz Kerrym Adlerem, prezesem i globalnym dyrektorem generalnym firmy SkyPower, która zajmuje się projektami z wykorzystaniem energii słonecznej.

W komentarzach fani zasypali Rosati gratulacjami.

Cudownie. Uważam, że to piękne, co pani robi.
Klasa w każdym aspekcie. Brawo.
Jesteś wielka - piszą.

Dołączamy się!

Więcej o:
Komentarze (20)
Weronika Rosati wzięła udział w World Economic Forum. "Moja walka z przemocą domową już nie odbywa się tylko w Polsce"
Zaloguj się
 • robertos27

  Oceniono 8 razy 8

  No, nie róbcie sobie jaj. Nie walczy o prawa kobiet, tylko o najwyższe alimenty od ojca swojego dziecka. Aktywistką jest tak samo marną, jak aktorką, chociaż to jest prawdopodobnie najlepsza rola jej życia.

 • lob2

  Oceniono 5 razy 5

  Ni wierzę w ani jedno słowa,że była gnębiona.Jest bogata,biorę dziecko do auta i jadę do matki,a ona z siebie zrobiła cierpiętnicę.Po prostu lubi rozgłos tak jak to czyni Rozenek.Byle na świeczniku,bo przecież za to im płacą.Nie lubię takich kobiet,które wszystkie prywatne sprawy wywalają na forum byle zaistnieć.To jest choroba zwana EGOCENTRYZM.

 • oblatywacz_budyniu

  Oceniono 5 razy 5

  podobnież roznosiła tam kanapki z żółtym serem i kawę Anatol bez mleczka ..

 • comentarista

  Oceniono 7 razy 5

  Bardzo chętnie poznałbym katalog działań pani Weroniki, które zaprowadziły ją do Forum Ekonomicznego w Davos.

 • ganska

  Oceniono 4 razy 4

  Pojechała do Davos opowiadać, jakim ortopeda jest łotrem, bo w Polsce już nikt nie chce o tym słuchać.

 • wejsunek47

  Oceniono 2 razy 2

  nie wiem kim jest ta starsza pani ale jestem ciekawy kto ją "awansował" na rzeczniczkę kogo? i w jaki sposób....

 • art_102

  Oceniono 1 raz 1

  "Moja walka z przemocą domową już nie odbywa się tylko w Polsce"
  Przemocowiec na forum przemocy...:)))
  Raczej Śmigielski powinien tam pojechac:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX