Siostra Meghan Markle skrytykowała jej decyzję. Zwróciła się też do Windsorów: Potrafiła rozbić naszą rodzinę, zrobi to też z waszą

Mgehan Markle i książę Harry wydali oświadczenie, w którym przyznali, że chcą zrezygnować z wysokich rangą funkcji w rodzinie królewskiej. Od tego momentu nie cichną głosy, że to wszystko zasługa Amerykanki. Teraz głos w tej sprawie zabrałą jej przyrodnia siostra.

Samantha Markle to przyrodnia siostra Meghan, która w obszernej rozmowie z "Inside Edition" skrytykowała i potępiła zachowanie Meghan. Kobieta nie wierzy w jej dobre intencje i chęć odcięcia się od życia medialnego. Co więcej, Samantha twierdzi, że Meghan doskonale zdawała sobie sprawę z tego, z czym wiążę się zawarcie związku małżeńskiego z księciem Harrym.

Meghan Markle skrytykowana przez siostrę

Siostra Meghan nie przebiera w słowach, mówiąc, że to, co teraz zrobiła, jest niedopełnieniem umowy, a także brakiem szacunku dla rodziny królewskiej i milionów Brytyjczyków. 

Nagle chce być niezależna. Cóż, świetnie, po tym, jak od ślubu rodzina królewska płaciła na nią miliony dolarów, oni nagle mówią: "rezygnujemy, bierzemy te pieniądze i będziemy niezależni", to musi być bolesne. Jestem zszokowana, że to dzieje się brytyjskiej rodzinie królewskiej - powiedziała Samantha. 

Konflikt pomiędzy siostrami Meghan i Samanthą Markle 

Dziennikarz przeprowadzający rozmowę zapytał Samanthę, czy to nie jest tak, że ona mówi to wszystko, dlatego że jest w konflikcie z Meghan i jej po prostu zazdrości? 

Mówiłam to wcześniej: jeśli potrafiła rozbić naszą rodzinę, to samo zrobi z waszą. Wtedy świat mnie krytykował. Zarzucano mi, że jestem zazdrosna, a ja po prostu byłam szczera - odpowiedziała. 

Samantha z żalem przyznała również, że przy okazji zbliżającego się ślubu miała nadzieję na polepszenie relacji z przyrodnią siostrą. Niestety tak się nie wydarzyło. Według niej Meghan specjalne odcięła swoją rodzinę od rodziny królewskiej. 

Myślałam, że zjednoczymy się i zostaną poczynione ku temu kroki. Okazało się, że stworzyła podziały z każdej strony, nie mogę zrozumieć, jak mogła do tego dopuścić. 

Meghan Markle tak naprawdę nie chce odciąć się od mediów? 

Jednym z powodów, dla którego Meghan Markle i książę Harry chcą zrezygnować z wysokich rangą funkcji w rodzinie królewskiej, ma być ciągła, medialna nagonka na Markle. Według jej przyrodniej siostry tak naprawdę Meghan nie chce odsuwać się w cień, a wciąż pozostawać w blasku reflektorów. 

Nie wierzę w to, że rezygnuje z obowiązków, żeby usunąć się w cień i żyć w prywatności. Gdyby chciała być prywatną osobą, to nie siedziałaby na Wimbledonie z 40 pustymi siedzeniami wokół siebie, jakby chciała powiedzieć: "spójrzcie na mnie, spójrzcie na mnie, spójrzcie na mnie" - dodała. 

Czas pokaże, jak cała sytuacja się rozwinie i czy Meghan Markle i książę Harry rzeczywiście rozpoczną "nowe życie" z dala od rodziny królewskiej. Na ten moment królowa Elżbieta II wyraziła zgodę na dzielenie życia swojego wnuka pomiędzy Kanadą i Wielką Brytanią

AM

Więcej o:
Komentarze (59)
Meghan Markle skrytykowana przez siostrę. Samantha Markle zwróciła się też do Windsorów
Zaloguj się
 • Gość: Mmm

  Oceniono 37 razy 9

  Przecież ona nie ma kontaktu z własnymi dziećmi. Meghan jej rodzinę rozbiła? Hahahaha

 • Gość: g.

  Oceniono 34 razy 8

  I powiedziała to chora kobieta, która nie utrzymuje żadnego kontaktu z własną matką oraz z trójką własnych dzieci. I która przyjechała z USA aż pod pałac krolewski, bo myślała, ze królowa zaprosi ją na herbatkę i da w prezencie parę milionow.

 • Gość: Kasia

  Oceniono 13 razy 7

  Ale rodzinka. Meghan powinna się jej trzymać jak najdalej. Co to za siostra, która za pieniądze się sprzedaje szmatławcom, co to za ojciec, który prywatne listy sprzedaje prasie. Z taką rodzinką to nawet na zdjęciu się źle wychodzi.

 • Gość: ja

  Oceniono 7 razy 3

  Prosta tutka z tej nibysiostry.

 • Gość: mejka

  Oceniono 1 raz 1

  Ale za wistna, to ma być siostra? Najpierw ją oczernia publikując życie Meghan za młodu, a teraz ma czelność wypowiadać się na jej temat? Taka siostra to nie rodzina - to zakała, która zrobi wszystko by się pokazać.

 • Gość: gosc

  Oceniono 35 razy 1

  W Kanadzie też ich nie chcą, ani na nich płacić, ani żeby tam mieszkali.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX