Julia Pietrucha nie pokazuje córeczki, ale zrobiła wyjątek. Zdjęcie jest śliczne! Internauci nadali małej urocze przezwisko

Julia Pietrucha pokazała zdjęcie swojej córeczki Gai na instagramowym profilu. Dziewczynka jest już duża.

Julia Pietrucha od zawsze bardzo chroniła swoją prywatność, dlatego na jej profilach w mediach społecznościowych nie znajdziemy zdjęć ani z okresu ciąży, ani z początków macierzyństwa. Zdjęcie małej Gai z wakacji było ogromnym zaskoczeniem dla jej fanów.

Julia Pietrucha pokazała córeczkę

Julia Pietrucha od niedawna łączy wiele ról w swoim życiu. Jest lubianą aktorką i wokalistką, która rozpoczęła trasy koncertowe. Te dwie role muszą jeszcze pasować do najważniejszej, z jaką przyszło jej się mierzyć. Mowa tu o macierzyństwie.

Choć aktorka ceni sobie prywatność, to najwyraźniej poszła w ślady innych celebrytek i na swoim profilu na Instagramie pokazała zdjęcie córeczki. Gaja została sfotografowana na tle lazurowego morza, na pomoście przy łódkach. Takie połączenie sprawia, że wygląda to niczym namalowany obraz. Wprawdzie mała Gaja na zdjęciu jest odwrócona tyłem, ale uwagę zwraca fakt, że już naprawdę wyrosła. Kolor włosów odziedziczyła po mamie:

 

Zachwyt podzielają z nami również fani gwiazdy, którzy komentują zdjęcie. Wymyślili nawet urocze przezwisko dla małej Gai.

Mała "pietruszka".
Cudna "pietruszeczka" - komentują internauci.

A Wam podoba się zdjęcie?

BO

Dzieci gwiazd na Instagramie.

Zobacz wideo