Złote Globy 2020. Gdzie i kiedy można obejrzeć galę? Już w poniedziałek nad ranem poznamy zwycięzców

Na Złote Globy 2020 czeka wielu fanów kina. Nagroda przyznawana jest przez Hollywodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej w dziedzinie filmu i telewizji. W nocy z niedzieli na poniedziałek dowiemy się, kto otrzymał to wyjątkowe wyróżnienie.

Gala Złote Globy wzbudza zawsze wiele emocji wśród fanów dobrego kina. Przyznawane nagrody pokazują również, które produkcje mają największe szanse na zdobycie Oscara. Kto otrzyma statuetkę dowiemy się już w nocy z niedzieli na poniedziałek.

Złote Globy 2020: Jak i gdzie obejrzeć galę?

Niestety, w Telewizji Polskiej ani na żadnej z jej stacji nie będzie transmisji bezpośrednio z gali. Jedynie w stacji E! Entertainment, 6 stycznia 2020 roku o godzinie 00:00 będziemy mogli zobaczyć relację z czerwonego dywanu.

Transmisja z gali Złotych Globów z polskim komentarzem nie będzie dostępna online. Najprawdopodobniej relacje na żywo będzie można zobaczyć na oficjalnej stronie Golden Globes, z nocy 5 na 6 stycznia o godzinie 2:00.

Przypomnijmy, że rekord wygranych statuetek wynosi 7 i tylko jedna produkcja może pochwalić się tym sukcesem. Jest to film "La La Land" w reżyserii Damiena Chazelle z 2016 roku.

Drugie miejsce zajął film, który zdobył pięć statuetek. Był to "Lot nad kukułczym gniazdem" z 1975 roku.

Najczęściej nagradzanymi aktorami byli Jack Nicholson i Meryl Streep - oboje zdobyli aż po 6 statuetek.

Planujecie oglądać galę Złotych Globów w tym roku?

BO

Przypomnijmy sobie zeszłoroczną galę wręczenia Złotych Globów. Które kreacje były podobały Wam się najbardziej? 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.