Gwiazdą sylwestra w Polsacie miał być Sławomir. Przyćmiła go Kajra. Przebierała się trzy razy, a w jednej kreacji o mały włos nie zaliczyła wpadki

Sławomir i Kajra byli jednymi z największych gwiazd polsatowskiego sylwestra. Naszą uwagę przykuły stylizacje piosenkarki.

Sławomir i Kajra kolejny raz spędzili ostatni wieczór roku w pracy. Oboje wystąpili podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów zorganizowanej przez Polsat. Na śląskim stadionie wybrzmiały największe hity Zapały, które porwały publikę do tańca. Naszą uwagę zwróciło coś innego. Żona gwiazdora przebierała się aż trzy razy. Każda wersja naprawdę przyzwoita, choć jedna kreacja miała chyba za głęboki dekolt. 

Sławomir i Kajra na sylwestrze w Polsacie

Sylwester 2019 za nami, więc nie może zabraknąć podsumowań imprez zorganizowanych przez największe stacje telewizyjne. Pod lupę postanowiliśmy wziąć gwiazdę polsatowskiego sylwestra, Kajrę. Żona Sławomira, która zazwyczaj śpiewa z mężem, jest poniekąd jego chórkiem. Oczy widzów są jednak zwrócone właśnie w jej stronę, zwłaszcza ostatnio. Kilka dni temu pisaliśmy, że zmieniła fryzurę, a podczas wtorkowego koncertu zaprezentowała się na senie w aż trzech kreacjach. Wszystkimi pochwaliła się na Instagramie. 

 

Gwiazda poprosiła fanów, by w komentarzach pisali, w której sukience wypadła najlepiej. Nasz faworyt to ta czerwona, która... mogła nieco namieszać na scenie. Wszystko przez - według nas - za głęboki dekolt, który mógł doprowadzić do wpadki

Jakie jest Wasze zdanie? Który look Kajry przekonał Was najbardziej?

CW

Sławomir i Kajra wystąpili w Kole Plotka. Jak poradzili sobie z wyzwaniem? 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.