Katarzyna Warnke skrytykowana przez internautkę. "Wypierasz fakt bycia mamą". Odpowiedź aktorki? W punkt

Katarzyna Warnke zamieściła na Instagramie zdjęcie, które skłoniło jej fankę do skrytykowania stylu życia aktorki. Świeżo upieczona mama wdała się w dyskusję.

Katarzyna Warnke jest bardzo aktywna na Instagramie, przez co często spotyka się z krytyką. Jedna z fanek zauważyła, że według niej aktorka ma problem ze swoją nową życiową rolą.

Katarzyna Warnke skrytykowana

Aktorka zamieściła na profilu zdjęcie kobiety ubranej w stylu lat 20., która pali papierosa. Na fotografię została nałożona zielona przesłona, a Warnke w opisie stwierdziła, że zdjęcie pasuje do jej imprezowego nastroju i woli sylwestra od świąt Bożego Narodzenia:

Ten post sprowokował jedną z jej obserwatorek, która stwierdziła, że aktorka chyba wciąż tęskni za kobietą, którą była przed urodzeniem dziecka:

Gdy się ogląda twoje konto można mieć wrażenie, że w ogóle wypierasz fakt bycia mamą. I nie dlatego, że nie ma tu bobaska, tylko dlatego, że z każdego postu bije tęsknota za poprzednim życiem - życiem sprzed dziecka. Pewnie ci trudno i rozumiem to. To zajmuje czas, ale wierz mi, nikt się na to nie nabierze, widząc posty z ostrygami. Wręcz przeciwnie - drapieżne czy eleganckie i luksusowe foty teraz to krzyk - głośny i wyraźny. Tak jakbyś walczyła ze sobą. Akceptacja przyjdzie, ale dawne życie już nie wróci - napisała kobieta.

Aktorka zamieściła krótką odpowiedź na długi komentarz internautki, kwitujący jej przemyślenia jako "bidę". Jenak to nie wystarczyło obserwatorce, która zamieściła kolejne trzy bardzo długie komentarze o złym odbiorze swojej wypowiedzi przez Katarzynę Warnke i zaczęła tłumaczyć swoją perspektywę. Sprowokowana Kasia odpowiedziała, nie przebierając w słowach:

(...) Nie znoszę projektowania na kogoś swoich lęków i przeżyć. Ja nie czuję lęku, troszczę się o moje dziecko. Sytuacja jest nowa i jest wyzwaniem, ale to truizm i nie wiem nad czym się tu pani rozpisuje? Nic ciekawego stwierdzać fakty. I nie potrzebuję wsparcia od obcych mi osób. I nie eksponuję niczego nowego na moim koncie. Pani doświadczenia są mi obce i jest to jak najbardziej naturalne. Nie odebrałam poprzedniego wpisu jako hejt, ale nie podobał mi się pani mentorski ton. Aha, i nie jesteśmy na Ty - zakończyła Warnke.

Katarzyna WarnkeKatarzyna Warnke screen Instagram/kasiawarnke

Kto ma rację w tym sporze?

DK

Katarzyna Warnke: Byłam zazdrosna o Piotrka po "Pitbullu"

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (64)
Katarzyna Warnke skrytykowana przez internautkę. "Wypierasz fakt bycia mamą". Odpowiedź aktorki? W punkt
Zaloguj się
 • dodosdontquack

  Oceniono 58 razy 40

  Ach te domorosle psychoanalizy bolandzkich inkubatorow. Ktos zainstalowal internet i mysla ze sa "smart" jak moja lodowka.

 • Gość: stefa

  Oceniono 69 razy 37

  te durne gospochy domowe zawsze najmadrzejsze...ha...ha...ha

 • Gość: ftzu

  Oceniono 41 razy 31

  znane osoby musza chyba zatrudniac kogos do usuwania tych idiotycznych komentarzy, same nie nadaza...

 • Gość: Onka

  Oceniono 36 razy 30

  Pomijajac ze kompletnie nie kojarzę aktorki Katarzyny W. To nikt tak nie przywali kobiecie jak inna baba. Za duzo zdjec z bobaskiem - źle, za malo - źle. Brak zdjęć - zle. Xyje z facetem - zle, sams zle

 • Gość: Ewa

  Oceniono 42 razy 20

  Pani Katarzyna jest aktorką i z racji wykonywanego zawodu niejako musi być obecna w social mediach aby zdobyć i utrzymać popularność co za tym idzie zdołać się utrzymać takie czasy. Macierzyństwo to już sprawa prywatna, intymna nawet i nikt nie ma obowiązku się z tym obnosić, czego nie rozumieją tępe dzidy których jedynym życiowym osiągnięciem jest wydanie na świat potomstwa.

 • Gość: dola

  Oceniono 45 razy 19

  piekne zdjecie

 • Gość: Xxx

  Oceniono 23 razy 15

  Dla mnie to to wszystko jest puste i bez znaczenia.

 • Gość: asd

  Oceniono 45 razy 15

  Babsko się rozmnożyło i nie robi z tego hecy. Biorąc pod uwagę jak jest ogólnie antypatyczna, należy być tylko wdzięcznym, że przynajmniej nie epatuje bachorem.

 • corvelinho

  Oceniono 25 razy 13

  Nie lubię Warnke i to naturalne. Jest w niej coś niezrównoważonego, agresywnego, psychopatycznego.. przynajmniej ja ją tak odbieram.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX