Jan Dąbrowski pokazał pokój córki. "Życie jest jak z bajki Disneya". Przyglądamy się wystrojowi wnętrza

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz czekają na narodziny córeczki. Para niedawno urządziła pokój, co youtuber pokazał na nagraniu wideo.

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz spodziewają się narodzin pierwszego dziecka, czym chętnie chwalą się w swoich social mediach. Ostatnio zorganizowali baby shower, o czym pisaliśmy TUTAJ. Teraz z kolei Jan zdecydował się opublikować filmik, w którym pokazuje pokoik córki.

Jan Dąbrowski pokazuje dziecięcy pokoik

Youtuber zdradził, że pokój został zaprojektowany przez przyjaciela pary, Szymona Fiołkę. Projektant współpracował wcześniej w wieloma gwiazdami m.in. Dawidem Wolińskim i Katarzyną Figurą. Urządzanie pokoju było oczywiście uzależnione od płci dziecka.

Pamiętam, że się wtedy mocno wzruszyłem. Powiedziałem Sylwii, że jak będzie chłopczyk, to ja biorę na siebie całą odpowiedzialność w przygotowaniu pokoiku (...). Natomiast, przy dziewczynce to powiedziałem, że chciałbym, żeby miała gust - powiedział Dąbrowski.   

Zobacz pokoik córki Sylwii i Jana

 

W związku z tym, że Jaś i Sylwia czekają na narodziny córki, to właśnie wokalistka miała ostatnie słowo -przy dekorowaniu wnętrza. Można więc zauważyć wiele baśniowych elementów. 

Chciałbym, żeby nasza dziewczynka wiedziała, że życie jest jak z bajki Disneya - powiedział youtuber.

W pokoju dominuje kolor różowy i biały. Została w nim ustawiona duża biała szafa zapełniona już ubrankami dla niemowlaka. Stanęło też białe łóżeczko, komoda i przewijak. W pokoju nie zabrakło pluszowego fotela, na którym przyszła mama będzie mogła nakarmić dziecko. Ściany w pokoiku zostały pomalowane w kolorze różowym o nazwie "bal dla księżniczek", do tego na jednej ścianie została położona jasna tapeta z motywem tęczy. 

Jak wam się podoba ten pokój dziecięcy? Zobaczcie zdjęcia w galerii! 

DK

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski o przygotowaniach do narodzin córki

Zobacz wideo