Sylwia Przybysz zorganizowała baby shower. My patrzymy na stylizację przyszłej mamy. Wysokie szpilki nie były najlepszym pomysłem

Sylwia Przybysz przygotowuje się do przyjścia na świat córeczki. Miesiąc przed porodem zorganizowała baby shower. Nagrania robią wrażenie, ale naszą uwagę zwróciły buty.

Informacja o ciąży Sylwii Przybysz zaskoczyła nawet jej najwierniejszych fanów. Mało kto spodziewał się, że 21-latka zapragnie założyć rodzinę w tak młodym wieku. Znalazła jednak partnera, którego kocha i z którym przygotowuje się właśnie do narodzin córki. Zanim jednak to nastąpi, przyszli rodzice zorganizowali baby shower. 

Sylwia Przybysz na swoim baby shower

Imprezy organizowane z okazji narodzin dziecka kilka tygodni przed rozwiązaniem, stały się w naszym kraju bardzo modne. Niemalże każda znana gwiazda przygotowuje baby shower, na którym dostaje prezenty dla malucha. Nie inaczej było w przypadku Sylwii i Janka. Na swoje social media wrzucili mnóstwo filmików i zdjęć.

Sylwia Przybysz zorganizowała baby shower

Zobacz wideo

Naszą uwagę przykuła nie pięknie udekorowana sala, nie słodkości, a stylizacja przyszłej mamy. Sylwia w koronkowej sukience wyglądała naprawdę ładnie, ale dopasowanie do nich wysokich szpilek w ósmym miesięcy ciąży było naprawdę nieodpowiedzialne. Kręgosłup kobiety noszącej dziecko jest wystarczająco obciążony i narażony na urazy. 

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Czekamy na komentarze. 

CW

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski opowiedzieli nam, jak przygotowują się do narodzin córki. 

Zobacz wideo
Więcej o: