Sylwia Przybysz zorganizowała baby shower. My patrzymy na stylizację przyszłej mamy. Wysokie szpilki nie były najlepszym pomysłem

Sylwia Przybysz przygotowuje się do przyjścia na świat córeczki. Miesiąc przed porodem zorganizowała baby shower. Nagrania robią wrażenie, ale naszą uwagę zwróciły buty.

Informacja o ciąży Sylwii Przybysz zaskoczyła nawet jej najwierniejszych fanów. Mało kto spodziewał się, że 21-latka zapragnie założyć rodzinę w tak młodym wieku. Znalazła jednak partnera, którego kocha i z którym przygotowuje się właśnie do narodzin córki. Zanim jednak to nastąpi, przyszli rodzice zorganizowali baby shower. 

Sylwia Przybysz na swoim baby shower

Imprezy organizowane z okazji narodzin dziecka kilka tygodni przed rozwiązaniem, stały się w naszym kraju bardzo modne. Niemalże każda znana gwiazda przygotowuje baby shower, na którym dostaje prezenty dla malucha. Nie inaczej było w przypadku Sylwii i Janka. Na swoje social media wrzucili mnóstwo filmików i zdjęć.

Sylwia Przybysz zorganizowała baby shower

Zobacz wideo

Naszą uwagę przykuła nie pięknie udekorowana sala, nie słodkości, a stylizacja przyszłej mamy. Sylwia w koronkowej sukience wyglądała naprawdę ładnie, ale dopasowanie do nich wysokich szpilek w ósmym miesięcy ciąży było naprawdę nieodpowiedzialne. Kręgosłup kobiety noszącej dziecko jest wystarczająco obciążony i narażony na urazy. 

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Czekamy na komentarze. 

CW

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski opowiedzieli nam, jak przygotowują się do narodzin córki. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (9)
Sylwia Przybysz zorganizowała baby shower. My patrzymy na stylizację przyszłej mamy
Zaloguj się
 • Gość: Mariola

  Oceniono 7 razy 5

  Nie rozumiem tego hejtu na baby shower, jest okazja do radości i wystrojenia się, ja lubię takie imprezy. Swojej siostrze w ciąży też zorganizowałam, było wesoło w babskim gronie, dostała mnóstwo potrzebnych rzeczy np. wyprawkę dla maluszka sensillo czy wózek.

 • Gość: Cyo

  Oceniono 5 razy 3

  Dzieci myślące, że dziecko to laleczka do pozowanie i uśmiechania

 • Gość: Nikola

  Oceniono 1 raz 1

  Moja siostra też ostatnio zorganizowała baby shower w prezencie dla malutkiej kupiłam zestaw ubranek a dla niej roombę żeby ją odciążyć w domowych obowiązkach. Po porodzie i tak będzie miała ich dużo więc taki pomocnik na pewno jej się przyda :D

 • Gość: ZuZa

  Oceniono 3 razy 1

  Przeprasza, a kto to jest ? Nie chce mi się szukać w necie.

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz 1

  Założę się, że ząłożyła je tylko do zdjęć. Dłużej by i tak w nich nie wytrzymała. Nie ma co robić halo....

 • Gość: Po co

  Oceniono 3 razy -1

  Jakie to wszystko próżne, te baby shower itp. a jak coś się stanie przy porodzie? Po co takie coś organizować? Czy nie lepiej w spokoju przygotować się na przyjście dziecka? Ja czegoś takiego nie organizowałam. Myślę, że wiele myślących matek również nie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy -2

  Nie wiem nawet kto to jest. Ale wiem jedno o jej kręgosłup napewno nie musicie się martwić😀. Wątpię by pracowała kiedykolwiek fizycznie jej szpilki w tą czy w tą pewnie nie robią różnicy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX