Dominika Gwit gotowa na święta - stylizacje wybrane, kalendarz adwentowy na ukończeniu. Jej kolorem jest zdecydowanie czerwony

W ostatnim czasie Dominika Gwit zachwyca wszystkich swoim wyglądem. W czerwonych kreacjach prezentuje się fantastycznie, a internauci nie mogą wyjść z podziwu.

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a świąteczne kreacje DominikI Gwit zachwycają wszystkich. Aktorka prezentuje się świetnie, a w kolorze czerwonym, który ostatnio zakłada bardzo często, wygląda fantastycznie. 

Dominika Gwit przechodzi świąteczną metamorfozę

W ostatnich postach, które zamieściła na swoim profilu, rzadko możemy zobaczyć negatywne komentarze. Jest wręcz przeciwnie. Internauci są zachwyceni nowymi, świątecznymi stylizacjami gwiazdy.

Przypomnijmy, że Dominika Gwit najpierw pokazała się w przepięknym, czerwonym stroju "mikołajki", w którym prezentowała się znakomicie. Później na premierze spektaklu "Pomoc domowa" również pokazała się w czerwonej długiej sukni do ziemi, w której zachwyciła wszystkich. A ostatnim razem pokazała się w dosyć "domowym wydaniu" - czerwonym sweterku i skórzanej spódniczce.

Cudna, królowa jest tylko jedna, jesteś genialna, przepięknie ci w tym kolorze, klasa sama w sobie – zachwycali się fani.
 

Dominika Gwit o hejcie

Dominika Gwit nie ukrywa, że z powodu swojej wagi z hejtem i krytyką musi mierzyć się każdego dnia. Każde jej dodatkowe kilogramy uruchamiają falę negatywnych komentarzy na jej Instagramowym profilu. Choć gwiazda zapewniała wielokrotnie, że nie przejmuje się krytyką, jakiś czas temu wydała oświadczenie na swoim Instastory:

Skoro macie potrzebę znęcania się nad ludźmi w sieci, to znaczy, że macie jakiś problem. Albo jesteście chorzy psychicznie, albo macie gigantyczne kompleksy, albo jesteście bardzo nieszczęśliwymi ludźmi. To, co robicie, nie jest normalne. Jeżeli macie problem, idźcie do lekarza, albo sobie z kimś pogadajcie.

Najwyraźniej komunikat gwiazdy pozwolił niektórym zrozumieć, jak bardzo krytyka może być krzywdząca. Dowodem na to jest chociażby profil Dominiki. Pod jej zdjęciami coraz rzadziej możemy spotkać negatywne komentarze. Internauci zachwycają się odwagą i wyglądem aktorki. 

My zdecydowanie się z nimi zgadzamy. A wy?

BO

Poniżej możecie zobaczyć instastory Dominiki, w którym apeluje do hejterów. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA