Aneta Zając pozuje z Mikołajem w skórzanej mini. Dopiero teraz widać, jak bardzo schudła. "Wygląda pani jak 20-latka"

Aneta Zając wybrała się w weekend do teatru. Tam zrobiła sobie zdjęcie ze sztucznym Mikołajem. Aktorka promienieje i wygląda świetnie.

Aneta Zając podobnie jak większość polskich gwiazd, z chęcią chwali się przygotowaniami do świąt Bożego Narodzenia. Robi to głównie na Instagramie, gdzie publikuje wiele ciekawych i zabawnych treści. Ostatni jej post wzbudził spore zainteresowanie fanów gwiazdy "Pierwszej miłości". Aktorka przeszła metamorfozę i po najnowszym zdjęciu widać to gołym okiem. 

Aneta Zając z Mikołajem

Zając pojawiła się w miniony weekend w Teatrze Fabryka Marzeń. Nie wiemy, co dokładnie tam robiła, czy grała, czy jedynie była widzem, ale wiemy, że zrobiła pamiątkową fotografię. Aneta w pełni poczuła klimat świąt i kiedy zobaczyła sztucznego Mikołaja, przycupnęła obok i zapozowała do zdjęcia. 

Coraz bliżej święta! Czy Wy też zasłużyliście na prezenty? - pytała się fanów. 
 

Obserwatorzy z wielką chęcią odpowiadali jej na pytanie i składali życzenia. 

Wesołych, spokojnych świąt Bożego Narodzenia! Spełnienia marzeń, samych sukcesów zawodowych, kochanej rodzinki, dużo zdrowia i radości!

Jeszcze inni pytali Zając, skąd pochodzi jej skórzana mini. No właśnie, my również zwróciliśmy na nią uwagę. Aktorka prezentuje się w niej naprawdę dobrze i widać gołym okiem, jaką przeszłą metamorfozę. 

Wygląda pani jak 20-latka. 
Zazdroszczę Mikołajowi!
Ależ ty ślicznie wyglądasz - zachwycali się fani.

Trudno się z nimi nie zgodzić. Zerknijcie sami i dajcie znać, jak podoba Wam się Aneta Zając w takim wydaniu. Dla nas bomba!

CW

Małgorzata Socha o prezentach dla dzieci.

Zobacz wideo