Klaudia Halejcio już gotowa na Boże Narodzenie. Aktorka pokazała, jak przystroiła dom na święta. Jest klimat

Klaudia Halejcio zrelacjonowała swoim fanom przedświąteczne przygotowania. Na jej InstaStories możemy zobaczyć, jak udekorowała swoje mieszkanie.

Klaudia Halejcio prężnie działa w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie, gdzie śledzi ją już ponad 240 tysięcy osób. Aktorka chętnie relacjonuje kulisy swojej pracy, czy podróże, jednak tym razem pokazała nieco więcej. Dowiedzieliśmy się, jak Klaudia Halejcio przystroiła dom na święta Bożego Narodzenia.

Klaudia Halejcio dekoruje dom na święta

Zobacz wideo

Mimo że za nami dopiero pierwsze dni grudnia to Klaudia Halejcio jest już w pełni gotowości na Boże Narodzenie. Aktorka już zaczęła dekorować swój salon. Po nagraniu widzimy, że przed nią spore wyzwanie, ponieważ pełnych świątecznych gadżetów pudeł nie brakuje.

Przy okazji możemy zobaczyć, jak mieszka. W salonie, w którym nagrywała wideo, dominuje biel, a mieszkanie jest urządzone w nowoczesnym stylu, jednak wciąż jest przytulne. Niestety tuż po tym, jak aktorka zaczęła zabierać się za przystrajanie domu, opuściła ją wena, toteż przełożyła obowiązki na drugi dzień. Oczywiście obiecała, że jak tylko skończy, to nam to zrelacjonuje. 

RG

Więcej o:
Komentarze (4)
Klaudia Halejcio już gotowa na Boże Narodzenie. Aktorka pokazała, jak przystroiła dom na święta
Zaloguj się
 • Gość: fan

  Oceniono 5 razy 5

  Vanitas vanitatum et omnia vanitas

 • Gość: Jędza

  Oceniono 1 raz 1

  Aktorka? Nie znam, więc sprawdzam - na filmwebie widzę, że w jakimś gniocie 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach zagrała brunetkę, a w podobnym Serce nie sługa dwa lata później brunetkę w klubie. Chyba faktycznie lepiej, żeby ta pani stroiła dom bombkami niż grała w filmach, bo na Oskara się nie zanosi.

 • Gość: dudut

  0

  nie wiem kim jest ta osoba i dlaczego 240tys osób ją "obserwuje"? a słyszą głosy albo czują duchy?

 • Gość: S

  0

  Jaka ona jest pièkna :)))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX