Edyta Górniak wyleciała do Los Angeles i spotkała Miley Cyrus z chłopakiem. Pochwaliła się wspólnym zdjęciem

Edyta Górniak skorzystała z kilku wolnych dni i wyleciała do Stanów Zjednoczonych. Na miejscu spotkała światowej sławy gwiazdę, Miley Cyrus. Zrobiła sobie z nią zdjęcie.

Nie jest tajemnicą, że Edyta Górniak uwielbia Amerykę. W końcu mieszkała w Los Angeles ponad dwa lata. Z wielką radością wraca więc do starych znajomych w każdej wolnej chwili. Zrobiła to na przykład w ostatnich dniach. Czekała tam na nią mała niespodzianka. Polska diwa spotkała w centrum miasta Miley Cyrus i jej chłopaka. Wszystko uwieczniła na zdjęciach. 

Edyta Górniak na zdjęciu z Miley Cyrus

Nie wiemy dokładnie, w jakich okolicznościach doszło do spotkania artystek, ale musimy przyznać, że ujęcie jest naprawdę urocze. Miley miała chyba świetny humor, bo wtuliła się w Edytę, jakby znała ją co najmniej kilka lat. Patrząc na fotografię można pomyśleć nawet, że to Górniak pozuje ze swoją fanką.

 

Kto wie, może tak faktycznie było? W końcu już kiedyś Amerykanka zwróciła uwagę na Polkę. Spośród dziesiątek tysięcy relacji, Miely udostępniła na swoim profilu właśnie tą, którą opublikowała na swoim stories Edyta

Tak czy inaczej, zdjęcie jest naprawdę świetne i szczerze zazdrościmy diwie. Fajnie, że w tamtej chwili pomyślała o polskich fanach artystki śpiewającej przebój "Mother's Daughter".

Dziękuję Ci za naładowanie mojego serca miłością - napisała Edyta.
Co za dzień... Przekazałam oczywiście Miley ucałowania od jej fanów z Polski - dodała.

Fani nie kryli zachwytu.

Pani Edyto, a może jakiś duet z Miley? Ale byłby czad! Pozdrawiam.
Jeeeeeejku, ale zazdroszczę! Myślę, że collab z Miley byłby świetny - czytamy.

Chcielibyście zdjęcie z Miley? A może udało Wam się je zrobić w czerwcu, kiedy grała koncert w Warszawie? 

CW

Edyta Górniak przyznała w rozmowie z Plotkiem, że zdarza jej się myśleć o końcu kariery. 

Zobacz wideo