Joanna Krupa pokazała bajkowy pokój córki w magazynie "People". Zdradziła też cenę kołyski. Robi wrażenie!

Joanna Krupa na początku listopada urodziła córkę. Świeżo upieczona mama coraz chętniej pokazuje ją w mediach.

Wbrew temu, co mogą mówić złośliwi, Joanna Krupa rzeczywiście cieszy się popularnością za oceanem. W USA modelka jest kojarzona głównie za sprawą reality show "The Real Housewives of Miami", w którym występowała. Ostatnio o Asi zrobiło się też głośno za sprawą narodzin jej pierwszego dziecka.

Joanna Krupa pokazała pokój córki

Jak wiadomo, ciąże gwiazd to jeden z ulubionych tematów kolorowych pism (nasz też!). Nic więc dziwnego, że media, zarówno polskie, jak i zagraniczne, żywo zainteresowały się macierzyństwem Joanny Krupy. Na łamach "People", czyli jednego z najpopularniejszych magazynów show-biznesowych w USA, lada dzień ukaże się wywiad z modelką. Rozmowa została zilustrowana fotorelacją z pokoju córki Krupy.

Chciałam urządzić pokój dziecka w stylu księżniczki, ale bez przesady i tandety. Jest bardzo przytulny, a przy tym elegancki - zachwyca się świeżo upieczona mama w wywiadzie dla "People".

Rzeczywiście, na zdjęciach widać, że w pokoju Ashy dominuje kolor różowy oraz biel. Jak to w dziecięcym królestwie, nie brakuje też zabawek. Uwagę zwraca pokaźnych rozmiarów maskotka w kształcie sarny.

Czytając fragmenty wywiadu z Krupą, nietrudno odnieść wrażenie, że jest to przy okazji ukryta reklama marek produkujących dziecięce akcesoria. Modelka wymienia po kolei poszczególne produkty, których używa, a przy okazji podaje też ich ceny. W ten sposób dowiadujemy się, że kołyska od Snoo Smart Sleeper kosztowała ponad 5 tysięcy złotych.

Joanna Krupa o macierzyństwie

Joanna Krupa nie ukrywa, że ogromnym wsparciem w wychowywaniu dziecka jest dla niej pielęgniarka.

Przez kilka tygodni, od powrotu ze szpitala, mieszkała u nas nocna pielęgniarka. Była darem niebios, dzięki czemu moje życie nie było tak gorączkowe i wysypiałam się w nocy, gdy odpoczywałam po porodzie. W ciągu dnia mogłam więc w pełni poświęcać uwagę mojemu aniołkowi - wyznała.

Trzeba przyznać, że Joanna Krupa ma sporo szczęścia. Nie każda mama może pozwolić sobie na takie udogodnienia.

Joanna Krupa nie weźmie udziału w finale "Top Model":

Zobacz wideo
Więcej o: