Małaszyński "nienawidził 'Magdy M.' jak czarnego salcesonu". Aktor odpowiada na ten straszny zarzut. Poczucia humoru mu nie brakuje

Serial "Magda M." przyniósł Pawłowi Małaszyńskiemu ogromną popularność i miłość polskich kobiet. Aktor wspominał już, że rola bardziej mu przeszkodziła niż pomogła. Wg nowych doniesień, miał naprawdę nie znosić hitowej produkcji.

Paweł Małaszyński w 2005 r. nie był debiutantem, ale to "Magda M." przyniosła mu prawdziwą sławę. Dzięki roli skomplikowanego przystojniaka, Piotra Korzeckiego, stał się powszechnie rozpoznawalny, a do tego zyskał miano jednego z najpiękniejszych mężczyzn w Polsce. 

Małaszyński zaprzecza, że nie znosi "Magdy M." jak czarnego salcesonu

Serwis interia.pl podał, że Paweł Małaszyński "nienawidził" swojej roli w serialu. Aktor miał ochotę na ambitne produkcje, a rola amanta miała mu przeszkadzać w znalezieniu nowych, innych propozycji. 

"Magda M." to było apogeum mojej popularności, która mnie... przygniotła - czytamy na stronie swiatseriali.interia.pl.

Owszem, aktor już parokrotnie wspominał, że rola Korzeckiego zaszufladkowała go i trudno było mu zmienić myślenie fanów i producentów. Jednak artykuł serwisu chyba nie do końca go przekonał, bo screenem podzielił się na swoim Instagramie, a całość opatrzył znaczącym komentarzem. Wydaje się, że chodzi mu o tytuł, który faktycznie jest zadziwiający.

Paweł Małaszyński nienawidził tego serialu jak czarnego salcesonu - brzmi.
Co co co co co??? #czarnysalceson - podpisał zdjęcie i dodał obrazek małpki zasłaniającej oczy.
 

Fani podeszli do tematu sentymentalnie:

Pamiętam doskonale serial Magda M. A główny bohater... Ludzie toć to cała Polska kochała się w Panu! A i w sumie czarny salceson też da się lubić! A bzdurnymi wypocinami nie ma co się przejmować!
Kocham ten serial.
Nie mam bladego pojęcia, czym jest czarny salceson, ale „Magda M.” to mój ulubiony serial z dzieciństwa i oglądałam go w tajemnicy przed mamą.

A wy oglądaliście "Magdę M."? Lubicie czarny salceson? ;)

Między Małaszyńskim a Brodzik prywatnie "nic nie było", ale te pary nie oparły się chemii na filmowych planach:

Zobacz wideo

jm